Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlotok?...

Milyen autósülést ajánlotok? 8 hónapos 10kg, nem túl drágát keresek, de fogalmam nincs melyik márka a jó.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekünk sem telt azokra a nagyon drága ülésekre.

Nekem itt ajánlotta több Anyuka is ezt a márkát.

Nekünk ilyen van: [link]

20.000-ért vettük a Bippa Kft.-nél.

Utólag, mikor már megvettük az autósülésünket, nagyon megtetszett ez: [link]

Szívtam a fogam, hogy talán utóbbit kellett volna megvenni.

Aztán elérte a Kislányom azt a kort, illetve súlyt, hogy beavathattuk az ülést.

El se tudom mondani mennyire jó választás volt. Imádja. Beleteszem, és már alszik is. Olyan jól, szemmel láthatóan biztonságosan körül öleli mindenhol.

Nem bánom, hogy ezt választottuk, és szerintem árban sem olyan húzós.

Eléggé befolyásolható anyuka vagyok, és kicsit rosszul éreztem magam, hogy nem vehetem meg az itt említett römer és társai drágább kategóriás, állítólag biztonságosabb üléseket. Hát nekünk erre futotta...........

2011. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam pont ennyi idős és ennyi kilós volt, amikor megvettünk Vaterán egy használt Maxi Cosit 18 000-ért. Új huzatot is lehet venni hozzá. Az ülésnek semmi baja, az új huzattal meg egyenesen szuper. Most 16 hós a fiam és még mindig ebben ül, mert nagyon jó.
2011. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teszveszen vettünk újat 9000-ért, bolti ára 14 000 lett volna. Nania, nekünk bejött.
2011. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is nania van, a lányom imádja, mert végre elfér benne. Nem kövér baba, csak a hordozó már szűkös volt neki a sok ruha miatt.

Nekünk ilyen van:

[link]

2011. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Concord Ultimax van.Használtan vettük vaterán és nagyon szuper!
2011. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!