Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok mit...

9-10 hónapos babátok mit eszik reggelire? Kennyérre mit lehet kenni neki, sonkát kaphat már?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kenyérre rakjál neki margarint,én só szegényet kenek rá,és sonkával,sajttal,főtt tojás sárgájával nyugodtan eheti!11hós baba anyukája.
2011. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Fonott kalács, kakaós kuglóf, kenyér margarinnal, sonka, parizelt, paradicsom mag és héjja nélkül, pici barack lekvár, főtt virsli, főtt máj villával szétnyomva, túró kenyérrel pici cukorral, krémtúróba mártott kenyér darabok. Tejbegríz, tejpép.
2011. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm azt tanácsolta, hogy margarin helyett inkább próbáljam a vajat, a vaj kevésbé ártalmas állítólag, hiába zsírosabb. Én magam is jobban szeretem.
2011. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bolti agyon tartósítószerezett, lisztmódósítószerezett péksüteményeket semmiképp se adj neki!
2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, egy kérdés:

9-10 hónaposan már megfogja a vajas kenyeret és eszi a gyerek?

Vagy ezt hogy kell elképzelnem?

2011. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kis falatokra szoktam összedarabolni a megkent kenyeret, felvágottat, és úgy teszem le elé (10 hós már be tudja tenni a szájába szépen egymás után) sőt, kis paprika darabokat, ubidarabokat is teszek mellé, azt is betermeli.
2011. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt valaki azt írta, vajat inkább, mint margarint! Nekem viszont azt mondta a védőnő, hogy ne vajat, hanem margarint! Akkor most melyik a jó? Meg nekem a sajtra, túróra is azt mondta 10 hósomnál, hogy még ne! Bár én adtam neki! És a ti 10 hónaposotok reggelire mekkora kenyeret eszik meg? Szopi/tápszer mellé adjátok neki, vagy reggel nem kapnak tápit/szopit?
2011. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sonka az gépsonka, vagy sima sonka?
2011. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 10 hós körül még szoptattam reggel - este, a reggeli szopi után volt kb 1 órával.az én babám 2 db fál zsümlét, vagy 2x fél szelet kenyeret megevett már ekkor
2011. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!