Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hós kisfiam a születé...

7 és fél hós kisfiam a születése óta sűrűn felsír éjszaka 22:00-kor. Lehet köze ahhoz, hogy ebben az időben császároztak "anno"?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs összefüggés, az én kisfiam hat hetes és mostanában Ő is sokszor felsír még álmából is. Lehet, hogy a front miatt, de másra nem tudok gondolni. Engem is érdekelne a válasz, így remélem van aki majd ír neked. :)
2009. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Suttogóban olvastam erről, hogy bizony vannak babák, akik felsírnak abban az időpontban (vagy legalább is közeli időpontban), amikor megszülettek. Kérdés az, hogy minden este ugyanabban az időben fekteted le? Ha igen, és mindig ugyanannyi idő elteltével sír fel, akkor másban (is) keresendő a válasz.
2009. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam is 7 és fél hós. Néhány hete, az esti szeánsz (fürdetés-kaja) után 9 körül letesszük és ő is felsír kb. 10 körül. Valamikor később, vagy hamarabb. Én se igazán tudom mitől lehet ez. Periódikusan változnak a szokásai, kb 3-4 hetente. Lehet ez is ennek tudható be. Talán alvási szokás, vagy fogzás, esetleg a hozzátáplásás borítja fel. Várom én is a hozzászólásokat. Üdv.
2009. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kezdetektől ugyanúgy fekszünk le este, nem változtattam rajta. De hetente 2-3 alkalommal este 10-kor felsír, aztán visszaalszik. Nem hiszem, hogy mindig ugyanabban az időben álmodna rosszat.
2009. ápr. 20. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!