Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud aludni napközben...

Miért nem tud aludni napközben rendesen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2.5 hónapos. Éjszaka nagyon szépen alszik, általában 8tól 5-6-ig. Nappal azonban nem tud igazán nyugodtan aludni. Szépen elalszik, általában 10-15 perc alatt, de kb. 30 perc múlva arra ébred, hogy göcsöl a hasa, és folyamatosan pukizik. Ez annyira felébreszti, hogy lehetetlen visszaaltatni. A nagyobbik baj az, hogy mivel csak fél órákat alszik nagyon fáradt, nyűgös. Most már ott tarunk, hogy 45 percnél soha nem alszik többet. Attól félek, hogy így nem tud rendesen fejlődni. A pukira egyébként már mindent kipróbáltunk, nem igazán hatott semmi. Mit tehetnék? Tapasztalt valaki már ilyet? Sajnos a babakocsi sem megoldás, mert abban nem tud elaludni, csak sír.
2009. ápr. 20. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, Én is ilyesmivel küszködöm, az Én kislányom 3 hónapos. Bár Neki nem a hasa a gond, hanem egyszerűen valamire felébred nappal fél, 3/4 óra után, és felsír. Ha nem sír nagyon, hagyni szoktam, mert általában 10-15 perc múlva visszaalszik és alszik 3-4 órát, de előfordul, hogy annyira sír, hogy felveszem, kicsit szopizik, ringatom, aztán végül elalszik. Ez nálunk általában beválik. Lényeg, hogy ha csak sírdogál, nem veszem fel, mert magától visszaalszik rövid időn belül.
2009. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is gond volt a pocakfájás és puki, de egyszer csak megszűnt a kislányom kb. 3 hónapos kora körül. Szerintem nálatok is el fog múlni. Akkor majd más miatt nem alszik... :)
2009. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!