Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat teszek, ha egy vékony...

Rosszat teszek, ha egy vékony párnát teszek hathósom feje alá? Hason alszik. Eddig peluson aludt, de mindig összegyűri.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom feje alatt is van egy kispárna, de szinte csak olyan vékony, mint a pelus. Ha éppen mosásban van, akkor pelust teszek és az ágy rácsai és a matrac közé benyomom a széleit, így nem gyűri össze.
2009. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védönő kikapta a feje alol,azt mondta elég a pelus.A lányom is összegyüri és mondtam a védönönek.Édesen-kedvesen és akkor mi van?Áll.arért van melette mert ö aval akar aludni,az arcához teszi és ez elkiséri évekig.Én inkább attol félek nehogy felnött koráig kisérje.40 éves sogornöm még mindig aval alszik,na jó semmi közöm,johogy nem cumizik!
2009. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én vágtam egy kiságy szélességű pelenka anyagot és kikötöttem a négy sarkát a kiságy rácsaihoz. Így nem gyűri, és van a feje alatt. Na meg mellette az alvós nyuszi és a keze a szájában:) Így kerek...
2009. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anyu kiszedte alóla, hagyom akkor, pelcsi marad;) köszike nektek!
2009. ápr. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!