Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókába mennyi idős kortól...

Járókába mennyi idős kortól lehet tenni a babákat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
5hónaposkórtol raktam be a lányomat és most 18 hónapos és még mindig nagyon szeret benne játszani.
2011. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 fokozatban állítható a magassága, így igazából az elejétől fogva is lehetett volna használni. Mi 4 hónapos korában vettük és kb. 9-10 hónapos koráig maradt meg benne, azóta mehetnéke van és ki akar jönni.
2011. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bármikor beleteheted, nekünk nem volt, és nem is hiányzott. Mindig hagytam, hogy felfedezze a lakást - gyerekbiztossá tettünk mindent, amit csak kellett (polcokról elpakolni, konnektorokba dugó, éles sarkokra védő).

Egyébként a járókának is megvan a maga hátránya: azok a babák, akik sokat vannak járókában, általában később kezdenek el megtanulni kúszni-mászni. Legalábbis így tapasztaltam a környezetemben, és itt az oldalon is több anyukától olvastam.

2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a kislányom születésekor vettük a nappaliba, hogy ne mindig az ágyában legyen bent a szobában. Három fokozatba állítható. Szerintem nagyon jó találmány. :) S nem hiszem, hogy ez befolyásolná a mozgásfejlődését. A lányom már 6 hónaposan felállt és alig töltötte be a 8 hónapot, el is indult. Ennek semmi köze ahhoz, hogy van e jároka vagy nincs.
2011. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem függ össze a mozgásfejlődéssel.

Mindegy is, nem is lényeg. Bármikortól használható.

2011. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy minden babánál így van. De ha elég régóta olvasgattok ilyen kérdéseket, akkor tucatszor előfordult már, hogy anyuka kérdez: miért nem kúszik-mászik a gyerekem? Majd kiderült, hogy a gyerek szinte egész nap a járókában van, ott hogy a jó égbe tanulna meg mászni, mikor helye sincs hozzá?? Mindannyiszor mindenki azt válaszolta: tedd le a gyereket a földre, szőnyegre, padlóra, habtapira, stb, és pikk-pakk meg fog tanulni mászni.
2011. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barmikor, 0 honapos kortol. Mi is a nappaliba vettuk, hogy mindenhol legyen kis helye, raadasul tobb szint van, igy kenyelmes, ha lemegyek, berakom.
2011. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármikortól. Nekem most 4 hónapos, és már 1 hónapos korától beleraktam, kivittem a járókát az udvarra, jobb, mint a babakocsi, mert abban tud nézelődni is. Meg jobban rálátok, ha nem vagyok épp mellette.
2011. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!