Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős babák maradnak...

Milyen idős babák maradnak éjjel a takarójuk alatt?

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan 10 hónapos, és még egyfolytában pörög-forog álmában. A hálózsákot már régen nem szereti, viszont így mindig kitakarózik. Mikor maradnak a babák nyugton éjjel?
2009. ápr. 19. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babák addig maradnak "nyugton"éjjel amíg nem tudnak forgolódni!Az én fiam 10,5 hós és ő is állandóan forgolódik,úgy helyezkedik el ahogy neki kényelmes!Igaz ő hálózsákban alszik,így ezen nem aggódom,hogy kitakaródzik.

Valószínűleg addig fog ez tartani ameddig saját maga nem fogja úgy érezni,hogy fázik és be tud takarózni.

Én a nagyobbik gyerkőcnél nem használtam hálózsákot(sajnos),és állandóan lerúgta magáról a takarót,aztán meg nyöszörgött,mert valószínűleg fázott!

Mi felnőttek is forgolódunk éjjel,nem?

2009. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit elkeseríteni, de a nagyobbik fiam

aki lassan 10 éves lesz, egyfolytában kitakarózik.

Éjjel 3x takargatja az apja, mert én már alszom olyankor.

Viszont a kicsi (10 hós) elég nyugodt baba, nem igen takarózik ki.

Szerintem ez gyerek függő. :)

2009. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is takargatom még a 6 éves fiamat :)))
2009. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
anyósom is takargatja , ha náluk alszik a 10 éves keresztfiamat:) a párom azzal szokott ilyenkor poénkodni , hogy : drágám , ugy pörögsz éjszaka, mint a kemotoxos légy:))) ( bocsi!:) én a bébit kéthósan hálózsákba tettem , mert kúszott ki a takaró alól. Még nem tud teljesen magától forogni, ugyhogy még jól alszunk.... Egyenlőre!
2009. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!