Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám (5 és fél hós)...

Ha a babám (5 és fél hós) sorban kihányja a tápszereket és a tejpépet, akkor azt jelenti, hogy tejallergiás?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kapott eddig, de amikor keveseb lett a tejem, próbáltam volna pótolni tápszerrel, de kihányta, pedig HA tápszert adtam neki. Ez tejallergia?
2011. aug. 30. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos.a fiam tejallergiás,soha nem ment a hasa és nem is hányt,másként jelentkezett.inkább vidd el orvoshoz,ő megtudja biztosan mondani,mi lehet a baj.
2011. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, doki! Szerintem sem allergia, akkor vagy pöttyes lenne, vagy hasmenése lenne, vagy fájna a hasa-sírna. Lehet nem tetszik a gyomrának valamiért. Vagy nem eszik túl sokat belőle? Sikerül büfiznie rendesen? Vissza jön szinte az egész, amit odaadsz neki?
2011. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ez volt és tejallergiás. De van spec. tejallergiás tápszer is azt is próbáltad? (Milupa Pepti)
2011. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És hogyan állapították meg, hogy valóban tejallergiás? De az én babám biztos, hogy nem fogja meginni azt a keserű tápszert, mert már 6 félét is próbáltunk és kiköpi azonnal és inkább éhezik. Úgyhogy ha elfogy a tejem, akkor nem tudok majd adni neki helyette semmit. Tanácstalan vagyok.
2011. aug. 30. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:
A doki majd segít, talán a Sinlacot szokták olyankor felírni, de csak találgatok. Hogy keserű, az én kisfiam meg annyira megszerette 1,5 éves korára, hogy a vízen kívül és a tápszeren kívül mást nem iszik meg.
2011. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még annyit, hogy milyen vizsgálattal állapították meg az allergiát? Vérvétellel?
2011. aug. 30. 10:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát mi dokihoz vittük, aki azt mondta csak két évesen lehet pontosan megállapítani. De Én nem hagytam annyiban és rendeltem a neten egy tesztet (Food detectív teszt), ami sokféle ételre kimutatja az allergiát. Tudom, hogy ez sokaknak nem tetszik, tetszett, de biztos akartam lenni. Hát bejött a tejre és csodák, csodájára a rizsre. Ilyet még nem is hallottam azelőtt. Ekkor volt 8 hónapos. Azóta, mivel ezt a kettőt nem eszi, de hozzátáplálok a szopi mellett szépen gyarapszik, most egy éves a héten... Most megyünk kontrollra vissza a dokihoz, kíváncsi vagyok most mit mond...
2011. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy nekünk sem ette meg a tápszert.
2011. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan azt sem tudják, hogy, ha tényleg allergiás a baba, akkor te sem ehetsz tejféléket, mert átmegy az anyatejbe. És, hogy a HA-as tápszer nem tejmentes.
2011. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 14:59-es! Írnál nekem a Food Detective test-ről. Hogyan alkalmaztad a babádnál? Vért kell venni, mint a vércukortesztnél?
2011. aug. 30. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!