Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt az 5,5 hós...

Miért csinálja ezt az 5,5 hós babám? Mit tudnék ellene tenni, azon kivül, hogy lefogom? Többi lent

Figyelt kérdés
Szoptatás közben az egyik kezével szó szerint marja a fejét, fülét, kitépi a haját annyira erősen kaparja a fejét. Lefogom a kezét, aztán visszateszi és folytatja. Most csinálja ezt pár napja, nagyon ijesztő.Miért csinálja ezt?Másnak is volt már ilyen tapasztalata? Ti mit tennétek?
2011. aug. 24. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinálta ezt a fiam.Én nem tulajdonítottam neki nagy dolgot!

Bár tényleg ijesztő ahogy a fejét marta:))Ha fájt volna neki biztosan sírt volna. Szerintem ez egyfajta ön nyugtatás!Nem kell aggódni,és ne fogd le a kezét szerintem.

Nem sokára elfelejti,és abba hagyja!

16 hónapos lesz a fiacskám!:)

2011. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem, hogy abba fogja hagyni, mert nagyon ijesztő. De miért önnyugtatás, hogy marja magát? Meg kitépi a haját?
2011. aug. 24. 14:09
 3/10 nittababy ***** válasza:
100%
ne aggódj az én kislányom i ugyan annyi idős mint a tiéd és ugyan ezeket csinálja én is probáltam már lefogni de utána ugyan azt fojtatta most már nem foglalkozok vele!!
2011. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor tűrök és várok....

2011. aug. 24. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
én fiam is csinálja. minél fáradtabb, annál jobban, intenzívebben :-((
2011. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valamilyen önnyugtatáshoz lehet köze.Én amikor gyerek voltam, a fülemnél a hajamat csavargattam.Sok gyerek csinálja ezt!

De, ő nem úgy huzza magának a haját stb. , hogy fájjon neki.Azért ők sem buták!:)

Első voltam.

2011. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni.Az enyém a lábával rugdossa a szék karfáját,nagyon erősen,egész szopi alatt,meg a kezével hadonászik,az én kezem cibálja,ugyanennyi idős.Én sem értem,majd abbahagyja.
2011. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt csinálta, már 1 éves. Szopi alatt nagyon be tudnak lendülni, de nálunk inkább vicces volt, mint ijesztő. :-)) El fog múlni idővel.
2011. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 5,5 hónapos. Úgy 2 hete 3 napon kersztül csapkodta a fejét szopi közben (főleg, ha már álmos volt), azt elhagyta, most egy pár napig a fülét csavargatta. Ma már ezt sem csinálta, most dörgöli a kezeit :)

Ne foglalkozz vele, pár nap alatt el fog múlni!

2011. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a biztató szavakat:-)
2011. aug. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!