Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában alszik éjszaka...

Milyen ruhában alszik éjszaka a babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam jövő héten lesz 4 hónapos, panelben lakunk, elég meleg van. Hasonló körülmények között Ti milyen ruhát adtok rá éjszakára?
2011. aug. 24. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos a kislányom, szintén panel.

Ma éjjel egy szál pelenkában aludt, rátettem a takaróját, de reggelre így is át volt hevülve a kis teste.

2011. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napozóban alszik most kisfiam, és betakarom egy nagy tetra kifogóval, 26 fok van a szobájában.
2011. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon meleg van én egy ujjatlan bodyban altatom +egy vékony takaró.
2011. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11 hónaposan rövid újju bodyban,takaró nélkül.
2011. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A takarót az lerúgja magáról éjszaka... Ha csak egy rövid ujjú bodyban aludna, esetleg egy zoknival a lábán, az nem lenne kevés. Este betakarnám, csak azt éjszaka lefogja rúgni...
2011. aug. 24. 08:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy rövid ujjú body vagy napozóban alszik a kisfiam. Vékony pléddel takarom, de lerúgja magáról és bedolgozza a lába alá.

Ma reggel úgy találta a férjem, hogy megfordulva az ágyban párnának használta a takarót. :) Csak betakarva alszik el.

2011. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos és panel, iszonyat meleg. Egy bodyban alszik, mert hajnalban jön be egy minimális hűvös.
2011. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Panel, legfölső emelet... Napközben 32fok van jobb esetben, hajnalban is csak 28ra hűl le. Szóval egy szál pólót adok a 6 hetes lányomra és nem takarom be. Szegénykém így is nehezen bírja :(
2011. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én kisfiam utálja a takarot, 13 honapos, a szobájában este 28 fok volt, triko, pelus és böszáru rüvidnadrág, mert hát a derekán legyen valmi hajnalfelé kissé hüssü van:) képletesen:)
2011. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 CappyB válasza:
Az én kislányom 4hónapos, és egy rövidujjú bodyban, vagy ujjatlanban szokott aludni.
2011. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!