Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanabban a ruhában van...

Ugyanabban a ruhában van babám nappal és éjszaka is. Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
Utál öltözködni. Este fürdés után kap egy body-t és egy rugdalódzót / pamut / ez van rajta másnap este fürdésig.
2009. márc. 25. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp csinálom, legfeljebb ha lebukja/leeszi magát, akkor öltöztetem át napközben.
2009. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig átöltöztettem reggel, viszont az én lányom hálózsákban aludt és nagyon izzadós. A mai napig nem kell neki takaró, lerúgja magáról. Már elmúlt 1 éves és a hálózsák elmaradt én is rugiban altatom, de öltöztetem át reggel. Ez olyan mint a pizsama. :)

Amíg kicsi, addig nem muszáj átöltöztetni, de ha tiszta ruhát kap reggel, neki is egy felfrissülést jelent, hidd el. :)

2009. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel mindig átöltöztettem,mikor pelust cseréltem akkor nemsokból tart végül is mi sem abban vagyunk nappal mint éjszaka,de hát ahogy jónak látod.
2009. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Szerintem egy baba sem szeret öltözködni. De az én elgondolásom szerint az is része a rendszernek, hogy fürdés után mást vesz fel, és reggel ha felkel szintén. Lehet, hogy rosszul gondolom, de én így csinálom, pici korától volt éjszakai ruhája, és nappal nem hagytam abba amiben aludt. Én sem érezném jól magam pizsamában.

2009. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy átöltöztetném én is szívesen, de annyira üvölt hogy inkább nem erőltetem.
2009. márc. 25. 09:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Én az elején nem öltöztettem át, főleg míg nem sokat mozgott, inkább csak feküdt és nézelődött, meg aludt. Most már 6 hós múlt, már sokat pakol, ficánkol, forgolódik, így átöltöztetem reggel és este fürdés után is.
2009. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nálunk detto ez a helyzet, kész apokalipszis minden öltözés. Ha már meglátja hogy új ruhát készítek ki, egyből rákezdi.

Mondjuk szerencsére nem izzadós, de nyáron biztos többet kell majd öltöztetnem (már előre félek)

2009. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Hát fura dolog, amit írtál. Csak képzeld a helyébe magadat, neked sem lenne jó egész nap ugyanabban a ruhában, amiben előző éjszaka aludtál.

Ne foglalkozz azzal, hogy üvölt, előbb-utóbb meg fogja szokni. Szeretni soha nem fogja, ezt ne várd, de könnyebb lesz.

2009. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3 hónapos fiam van, nem izzad, nem piszkos a ruha rajta, egész nap babaillatú. / az igazság az hogy én szeretek pizsiben lenni akár egész nap is /.
2009. márc. 25. 09:28
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. / sajnos nem vagyok elég tökös ahhoz hogy ne foglalkozzak az üvöltéssel, nálam a gyerek a főnök, később biztos ráfázok erre, de nem tudom másképp csinálni :) /
2009. márc. 25. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!