Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanabban a ruhában van...

Ugyanabban a ruhában van babám nappal és éjszaka is. Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
Utál öltözködni. Este fürdés után kap egy body-t és egy rugdalódzót / pamut / ez van rajta másnap este fürdésig.
2009. márc. 25. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kicsi volt a babóm,nem mászott nem igazán csinált semmit,én sem öltöztettem át reggel!De amióta mászik,pakol stb..azóta igen.Rugiban alszik,nappal tréning vagy ilyesmi!szerintem jól csinálod,ne nyaggasd ha nem muszáj!Ja és mára teljesen megszokta hogy reggel öltözés!+én is szeretek egész nap pizsiben lenni!
2009. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyílván amíg kicsi a babád,megértelek,hogy nem akarod ezzel kínozni,és hogy ők még nem izzadnak ,piszkolódnak úgy mint mi,de később ahogy nő,majd azért szoktasd hozzá,hogy a reggeli rituálé része a mosakodás,öltözködés,hogy szokja.

Én mindig átöltöztettem,de szerencsére nálunk nem volt gond ezzel,most is inkább az a gond,hogy pakolna közben amit ér.

2009. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy hiszem neki még ezekben a cuccokban a legkényelmesebb. Azért majd összekapom magam nemsokára, ha beindul a mocorgás:)
2009. márc. 25. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!