Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok üvölt hajmosás közben?

Babátok üvölt hajmosás közben?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt? Hogyan változtathatnánk rajta? Most 14 hónapos és mint a fába szorult féreg, ha hajat kell mosni, egyébként imád pancsolni...
2011. aug. 21. 20:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9.34- es vagyok, én úgy fektetem le, hogy előtte megkérem, hogy üljön le, és a hátánál a popsija alá csúsztatom a kezem, a másikkal meg szorosan fogom, hogy ne ijedjen meg, és lassan lecsúszik. Szerencsére nagyon nyugodt gyerek, egy örökmozgóval ez biztos nem menne. :)
2011. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
14 hónaposom végig nevet miközben mosom és öblítem. BABE sampont használunk, akkor sincs baja, ha a szemébe megy és egy pohárral öblítem a haját. Kicsit megdöntöm és már előre örül hogy mi következik.
2011. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

lányom 2 éves és imád pancsolni fröcskölni vagy amiben csak egy kicsi víz is van.


de a hajmosást azt nem szereti kiakar jönni a zuhan alol meg nem enged semmi.

2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mióta megtanult ülni azóta ordit mikor lekell mosni a haját nem mer a vizbe feküdni pedig sose történt baleset és imád fürdeni,2és fél éves és hiába mondom neki fejet hátra kell dőteni amint megy a viz visszakapja a fejét és összes a szemébe megy!és ugy ordit hogy belilul!Szörnyű!!!!
2011. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

2év 9hós, kb 1 hónapja nem ordít hajmosás közben, amúgy születésétől fogva utálta.

A másik gyerekem 10 hós, neki semmi baja a hajmosással.

2011. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, mindenkinél ugyanaz a helyzet, mint nálunk. Régen nem zavarta, most meg kiborul már akkor, ha meglátja a samponos flakont. Most 22 hós, hosszú göndör hajjal. Főleg a hanyattfekvés miatt utálja, de ülve locsolgatni ilyen hosszú hajat lehetetlen. Így gyorsan, "kíméletlenül" esünk túl rajta. :-)
2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!