Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok üvölt hajmosás közben?

Babátok üvölt hajmosás közben?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt? Hogyan változtathatnánk rajta? Most 14 hónapos és mint a fába szorult féreg, ha hajat kell mosni, egyébként imád pancsolni...
2011. aug. 21. 20:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

15 hós, és nem a kedvenc elfoglaltsága. Most godnolkodtam én is hogy beszerzek egy ehhez hasonlót.

[link]


Mondjuk a sapit sem nagyon szereti a fején, de 1 próbát megér:-)

2011. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
12 hós kisfiú, de a mai napig minden nap mosom neki. Ahogy a kádba megyünk, rögtön hanyattfekvés a karomra, hajmosás, utána lehet csak csücsülni és pancsolni, vagy négykézláb bohóckodni. Teljesen szépen tűri, amúgy is imád pancsolni kint is, bent is.
2011. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
18 hós a kisfiam és sosincs gond a hajmosással. Én is hátrafektetem, bevizezem a haját, közben mondogatom neki, hogy ügyes, meg hogy milyen finom a víz, de a kezem a tarkója alatt van végig, aztán felül és besamponozom a haját, majd újra hátra és leöblítem. Volt, hogy már mutatta a polcon a sampont, hogy mossuk meg. Nekem az vált be, hogy mondom neki mindig, hogy mit csinálunk és közben megdícsérem. Néha meg kell neki mutatni a kezem, előre húzza, hogy samponos-habos, hogy mit is csinálok én vele, a hajával. :)
2011. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

:D Nem gyengén!

Nem tudom, láttál-e már macskát fürdetés közben?

Na kb. annyira szereti a hajmosást, és annyira mászna ki a kádból, mint a macska. :-)))

A hajmosó karikán már én is gondolkodtam, de semmit nem tűr meg a fején, így fölöslegesnek tartom.

Egyszer majdcsak megszokja. (remélem)

2011. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 csak1csajszi ***** válasza:
100%
Unokaöcsém 3éves,de ő se szeret hajat mosni.Szerintem fél,hogy a szemébe megy :)
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lefektetem, úgy, mint pici korában, és van egy pohárka, azzal leöntögetem hogy jó vizes legyen, rá a sampon, megmosom, majd pohárka, öblítés. Utána még ő is azzal szórakozik, hogy utánoz, mintha mosná a haját. Nagyon örülök, hogy így áll hozzá, látva, hogy sokan szenvedtek vele. 13 hós kislány anyukája.
2011. aug. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves koráig szó nélkül tűrte a hajmosást, de most...két ember kell hogy megmossuk. 15 hónapos. Korához képest nagyon hosszú a haja, és göndör is, és mindig össze van ragadva, mert belekeni a kaját. Remélem egyszer elmúlik ez a korszak, mert levágni nem akarom a gyönyörű haját.
2011. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nálunk 13 hónaposan kezdte a tiltakozást. Én közel hajolok hozzá, a szemébe nézek, és valami vicces gyerekdalt énekelek neki, jól eltúlozva a mimikát (közben a karomon tartom). Első alkalommal annyira meglepődött, hogy elfelejtett sírni, és azóta is jól szórakozunk. :)
2011. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos, és még fürdésnél sem sírt soha, sem pedig hajmosásnál. Vagy mosolyog, vagy pedig komolyan néz.
2011. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11 honapos a fiam eddig nem volt semmi baj vele, de most üvöl a hajmosasnal....nem dörzsölöm, nem megy hab a szemebe,erdekelne, hohy hasonlo koru gyerekeiteket hogyan fektetitek el????nalam az öblites is allva magy, ga helall az apja bohockodik, igy ö valamennyire hatrahajtja a feejet...
2011. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!