Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csepeli bölcsi tapasztalatok?

Csepeli bölcsi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

VOlt-e gond, vagy rögtön felvették a gyerekedet?

MIlyenek a gondozónők?

Miket kérnek be?

Mennyi a havi étkezés?


2011. aug. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy fogsz kapni válaszokat. Én is csepeli vagyok, és akárhányszor tettem fel olyan kérdést ami ehhez kapcsolódik, nem kaptam választ. Azaz, itt nincsenek csepeli anyukák. Segíteni nem tudok neked, mert még csak 6 hetes a lányom, viszont itt van egy bölcsi a közelünkben, ahol voltunk már bent, mert az egyik ismerősünk fia ide jár. Ők meg vannak elégedve mindennel. Csak a havi kaját kell fizetni, ami ha jól emlékszem 10e alatt van, meg ugye bevinni a pelust stb. ha szüksége van rá.
2011. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csepeli vagyok, de nem bölcsisek a gyerekeim. A játszótérről sokat ismerünk viszont, akik a Sétáló utcába járnak, mindenki dicséri, nem hallottam róla rosszat.

Általában mindenkit felvettek egyből (mármint tavasszal, hogy aztán ősztől járjanak). Ha nem szeptembertől akarod, hogy járjon, akkor is úgy írasd be, mintha menne, nehogy évközben ne vegyék fel.

Akiket én ismerek, mind 2 évesen kezdte, előbb nem, úgyhogy arról nincs tapasztalat.

2011. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi is a sétáló utcaira pályázunk jövő szeptembertől, már van jelentkezési lap, csak ki kell töltetnem és bevinni a központi bölcsibe.

2011. aug. 23. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak nem itthon vagy kistesóval, hanem mész vissza dolgozni, akkor tuti, hogy felveszik!! Főleg, ha már most beadod a jelentkezési lapot!

Drukk!!

2011. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, ikreim vannak.

Ha lenne egy nagyobb és egy kisebb gyerekem, nem adnám be a nagyobbat úgy, hogy a kicsivel itthon vagyok.

2011. aug. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!