Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utazóágy jó járókának?...

Kriszta66 kérdése:

Az utazóágy jó járókának? Vagy inkább vegyek rendes járókát.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is utazóágyunk van itthon "járókának".Teljesen jó simán feláll benne.A nagyinál van fa járóka azt is szereti talán azért jobb az mert nagyobb tere van a mászkáláshoz.

Úgyhogy én itthonra nem veszek ugyis mindig kinnt van a szoba közepén:)

2009. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi most akarunk venni csak nem tudtuk eldönteni hogy melyiket . Mert azt gondoltam hogy az alja puha.
2009. ápr. 14. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a fa járókát ajánlom.

1. Nagyobb

2. Jól kilát belőle, elüldögélhet és közben mégis veled van.

3. Amikor mégcsak felállni próbál jól meg tud kapaszkodni, később sétálni tud benne.

2009. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont most vettünk olyan járókát,ami utazóágyszerű.Könnyen összecsukható,szállítható,az anyaga olyan mint az utazóágyé,az alja kemény és kapaszkodók is vannak benne.Négyzet alakú és mind a négy oldala sűrű szövésű háló.Azért akartam ilyet,mert a szabadban is szeretnénk használni és a kis lyukakon szerintem nehezebben másznak be a rovarok és a tetejére is lehet rakni szúnyoghálót.Ha nem alváshoz szeretnéd,akkor szerintem jobb,mint az utazóágy,mert nagyobb és minden oldalán kilát.
2009. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utazóágy (Graco)nekünk nem vált be járókának, túl puha az alja, nem lát ki belőle rendesen, nem tud megkapaszkodni sem az oldalában. Úgyhogy nekünk külön járókánk van.
2009. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!