Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött meg szülés után...

Mikor jött meg szülés után először a menstruációd?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz 4 hónapos a lányunk és nem igazán mondott erről semmit az orvos a 6 hetes vizsgálaton. Nekem még egyáltalán nem volt a szülés óta vérzésem. 2 hónapos koráig tudtam szoptatni, hozzátáplálós volt és akkortól elutasítottam teljesen. Még pár hétig fejtem minimális adagokat, aztán feladtam, mert több volt a meló az egésszel és jó, ha napi 10-20 ml lejött, már a mellem is kellőképpen fájt. :S Még minimális tej most is van benne, lehetséges, hogy ezért nem jött még meg?
2011. aug. 15. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapig tudtam szoptatni és 4 hónapos volt a kicsi mikor megjött először.Most 6 hónapos
2011. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a lányom, amikor megjött először. 1,5 hónapig szoptattam.
2011. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem rég írtam ki..hátha itt is találsz válaszokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2011. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb 7,5 hónappal szülés után volt először. Azóta is rendszeres, mindig akkor jön, mikor kéne, és mindig ugyanaddig tart. Pedig 1,5 éves koráig szoptattam a fiamat.
2011. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!