Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vitted ki először az...

Mikor vitted ki először az újszülött babád levegőzni?

Figyelt kérdés
Gondolom első két hétben még maradjunk a lakásban. Folyamatosan kell szoktatni a kint léthez? Októberben fog érkezni, ha minden igaz.
2011. aug. 14. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Januári, 3 hetesen kezdtem szoktatni, 4 hetesen mentünk először ki a lakásból vele.


Folyamatosan kell szoktatni :)

2011. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Dehogy kell varni hetekig, ez nem igaz! Minel hamarabb lesz a baba frisslevegon, annal jobb neki.

Januarban szuletett a babam, korhazbol hazajovet utani napon mar kivittuk, eloszor 5 perc, masnap 10 perc, 1 het utan mar 1-1,5 orat siman setaltunk, csak jol beoltoztettem.

2011. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, es mindezt nem a fejunkbol talaltuk ki, a korhazban a gyerekorvos ajanlotta eloszor, hogy vihetjuk nyugodtan, sot, a sajat gyerekdokink is. En meg nem is hallottam errol, hogy hetekig kell varni vagy napokig, csak itt olvastam eloszor.
2011. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerekem téli (nov. jan. feb.) de nem volt kérdés más másnap sétáltunk nem csak neki de nekem is jó volt


a második kettőnél császár volt de nem érdekel jó volt 20-30 percet kint lenni


a baba meg aludt mint akinek kötelező lenne :-))


nyáron meg pláne nem gond hiszen meleg van

2011. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tavaly június 27.-én szültem,júli 3.-án jöttünk haza,mert császáros voltam.És júli 4.-én már 1 órát voltunk sétálni....
2011. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ja és persze mindezt orvosi utasításra,ez akkora baromság,hogy hetekig bent ülni!!!!!!!
2011. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!