Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamnak milyen...

9 hónapos kisfiamnak milyen játékot tudnék venni? Fischer Price játékot szeretnék!

Figyelt kérdés
De olyat ami érdekelheti!Most kezd mászni, ül és kapszkodva feláll!Nektek milyenek vannak?Én valami zenélős v.mire gondoltam!
2011. aug. 9. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van, ami tele van gombbal, állatkával, de a lényeg, hogy akármit nyom, vagy zenél, vagy számokat mond, vagy az adott állat hangját utánozza. Nagyon imádja! Akár egy órát is elvan vele. Már 8 hónaposan is megvolt neki. (Most 9)

Ezt vaterán vettük, de most vettem a barátnőmnek egy vonatocskát, azon is ezer féle gomb, egy kis kalapács is van hozzá, hogy hatásosabban lehessen ütlegelni. :) Szerintem az is tetszene az enyémnek is.

Szerintem az a lényeg, bárhol megfogja, csináljon valamit. Ez alatt azt értem, hogy láttam egy nagy macit is, aminek a kézfején, fülén, talán orrán voltak ilyen gombok, de szerintem az még nem lett volna jó (csak 1-2 hónappl később), mert azt tudatosan kellene itt-ott megfognia. De a szülinapjára (okt. vége) tuti megveszem, mert az is ari volt.

2011. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a fiamnak most vettem Vaterán,Fischer Price sütifaló kincses bödönt!Ez nagyon tetszik neki.Zenél,ha a sütiformákat beledobálja.És világit,zenél a nózija a bödönnek,ha megnyomja.


[link]


Ezen kívül a labdákat,könyveket valamint a világítós kis autókat,vonatokat szereti még.Ezek más márkák.

Fischer Price-ból még a tanuló kutyusunk van.Ez még,nem igazán érdekli.

[link]

2011. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kincsesbödönt ajánlom én is.A lányom karácsonyra kapta,azóta is napi szinten játszik vele.
2011. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:)) Első vagyok. Pont azt a tanuló kutyust írtam, csak macira emlékeztem, de így, hogy látom a képet, az volt. :)

Jól néz ki az a sütis bödön is. :)

És igen, az enyém is imádja a kemény könyvecskéket. Rumcájszt vagy fél órán keresztül olvasgatja. Mondtam is, hogy többet olvas, mint az apja. :))

De a favorit, hónapok óta egy centis szalag. :))

2011. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi. Kincses bödön.
2011. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lányom 9 hónapos. imádja a tanuló kutyust 2 hónapos kora óta. most hogy már ő nyomkodja ez a sztár. imád labdázni, most vettem neki úszógumi anyagból van felfúlyhatós henger, szerintem ez majd a járástanulásban is segíti. most ez is tetszik neki, imádja a nyomkodós zenélős játékokat. van a fischer price-nak csiga meg teknős stb amit húzni lehet, és van rajta egy csomó gomb zenél állathangokat ad ki, ez is nagyon jó.
2011. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9:23-as vagyok.Még ami eszembe jutott,így ahogy a fiamat nézem játék közben.Van egy hasonló kis könyvünk,mint a Fisher Price Teddy meséi formákról és színekről,csak a mienkben állatok vannak,és azok hangjai.Az állatok képei mellett gombok vannak,amit ha megnyom,akkor az adott állat hangját utánozza a kis könyv.Ezt is szereti a fiam.Sajnos a márkáját nem tudom,de megpróbálom neten megkeresni,és ha megtalálom belinkelem neked ide róla a képet.
2011. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!