Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves lányom napi 4-5ször...

1éves lányom napi 4-5ször kakil. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete van ez kb. 2szer keményebb a széklete,de azonkívül a többi folyós,élénksárga színü,és ez nagyon ki is marja a popsiját.Ez a fogzástól lehet vagy vmi más esetleg. Enni nem kapott semmi újat amitől lehetne.Bocsi,ha gusztustalan voltam.
2011. aug. 8. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az étrendjében lesz pedig mégis a megoldás, azt kellene megnézni milyen ételeket eszik! Pl. lehet, hogy túl sok már neki a tejes jellegű pépes étel és ezt nem viseli túl jól a pocakja...Nem tudjuk így mi lehet a baj, mert nem tudjuk miket adsz neki enni
2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az étrendje kb. ilyen.

Reggeli:150-180ml tápszer

Tízórai:vajas,sajtos kenyér v.szalámis v.gyümölcs,de olyan is van,hogy kimarad ha későn kel fel.

Ebéd:Általában vmi húsos kaja,itthoni vagy néha üveges

Uzsonna:banán,barack,szilva,alma ezeket vagy keverem natúr joghurtal vagy 2féle gyümölcsöt egymással,estleg babapiskótával.

Vacsora:150-200ml tápszer

2011. aug. 8. 22:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4-5 kaki, kicsit sok egy 1 éves babánál.

Az én fiam, ilyen idősen,és most is (15hós),1x kakil ,és az szilárdabb halmazállapotú.

Ha folyós ,és sárgás, az valószínű hasmenés lehet!

Talán a szilva is okozhatja, vagy a tápszer..

Vacsorát talán kiválthatnád valamivel. És próbálj meg mostanában asfogósabb kaját adni neki.Kruplifőzelék, krumplistészta stb. Uzsira pedig banánt, kekszel.


Amúgy ha normálisan kakil, akkor hányat 1 nap?

2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*hasfogósabb
2011. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kb.napi 2szer keményebbet kakil.Most a banán sem használ. KB.egy hónapja ha azt adtam neki alig bírt egyszer kakilni egy nap. Lehet tejfehérje-allergia?
2011. aug. 8. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első hozzászóló: a baj szerintem a joghurtos cuccban rejlik, majd utána való étkezésben szintén a tejalapú tápszer! A joghurtos cuccot hagyd el, helyette adj valami krumplipüréscuccot, vagy banánt, vagy ha van fogacskája valami olyat amit szívesen elrágcsál, hiszen ez amúgyis csak uzsi nem kell degeszre ennie magát, azt majd vacsinál. (A joghurt babának az nagyon gáz, az helyett akármit adsz csak jobban jársz)
2011. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha te natur joghurtot ennél gyümölccsel összekeverve, majd utána innál vacsorára tejet (tápszert) hogy összefoxnád magad...Az tényleg nem egy egyéves babának való étek!
2011. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kÖszi a tanácsot,megpróbálom. Én meg pont azért adom a natúr joghurtot mert mindenhol azt olvasom hogy az jó,meg nem iszik meg napi fél liter tejalapút ahhoz próbálok ezzel pótolni.
2011. aug. 8. 22:52
 9/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Milyen igaza van ez előttem szólónak. Gyümi, meg jogi, aztán rá a tápszer...

Tényleg nem jó vegyítés.:))


Vagy a vacsorát váltsd ki, valami babavacsival.

Vagy uzsira mást kéne neki adni.

Kiflit,túrórudit, kekszet stb.

Ahogy előttem is írták, uzsonnára ugy sem kell degeszre ennie magát!:)

2011. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha már van egy éves, adhatnál neki ha mindenképp tejalapút szeretnél, mondjuk tejbegrízt, mi is azon nőttünk fel és semmi bajunk nem lett, sőt!
2011. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!