Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves lányom napi 4-5ször...

1éves lányom napi 4-5ször kakil. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete van ez kb. 2szer keményebb a széklete,de azonkívül a többi folyós,élénksárga színü,és ez nagyon ki is marja a popsiját.Ez a fogzástól lehet vagy vmi más esetleg. Enni nem kapott semmi újat amitől lehetne.Bocsi,ha gusztustalan voltam.
2011. aug. 8. 22:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mit adhatnék neki vacsira tápszer helyett? Az nem gond akkor,ha csak napi egyszer kapna a tápszert. Tejjel még picit várni szeretnék.Köszönöm a tanácsokat.
2011. aug. 8. 23:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha már terhelted a gyomrát joghurttal, kipróbálhatod a tejbegrízt egyszer-egyszer, nem kell attól félni, persze nem most, hogy herótja van a tejtermékektől. Az uzsonnáján kellene változtatni, mondjuk egy daráltkekszes almapépre, vagy simán egy főzelékfélére, az esti tápszer szerintem nem gond, ez kb. olyan mint amikor szopizik estére a baba elalvás előtt
2011. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Az én lányom is 15 hónapos,és napi szinten mindig legalább 3 kaki van.Nála ez mindig igy volt,van amelyik kicsit higabb van amelyik szilárdabb.Amúgy a fogzástól is kakilhat igy.Szerintem teljesen jól eteted a babád.
2011. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok ismét!

Vacsorára adhatnál tejbegríz, tejbetizs, sóska, spenót stb..

Igaz az utolsó kettő nem tejalapú, de más hasznos vitaminok is vannak benne!

Vagy adhatsz neki hideg kaját. Sajt,vajas kenyér, virsli stb..

Már majdnem mindent ehet, úgyhogy nagy a választék!

2011. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!