Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta át az éjszakát?

Mikor aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kérdésem azoknak a szülőknek szól, akiknek a babája 1 évesen még szopizott legalább 1-2-szer éjszaka. Mikor hagyta abba, mikor aludta át az éjszakát és hogyan történt? Együttjárt-e a szopi teljes megszakításával, vagy nappal azért még szopizott? A gyerek vagy a ti döntésetek volt?
2011. aug. 8. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 25 hónapos koráig szopizott. 20 hónapos korától aludta át az éjszakát. Teljesen rábíztam. Kb. 22-23 hónapos korától már csak este szopizott, addig reggel és délutáni alvás előtt is. A délutánival is ő állt le. Az estit már én vettem el tőle, nekem már fájt, kellemetlen volt.
2011. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. A reggelinél kicsit rásegítettem:-) Amikor nem hajnalba kelt, hanem mondjuk 7 körül, akkor már keltünk, így nem jutott eszébe, és így szépen elmaradtak a reggeli szopik.
2011. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk 11 hóig még nappal 2x szopizott+éjjel 1x.

aztán 1 év körül elhagyta az éjjeli kelést. eleinte hajnalig aludt, akkor szopizott(3-4 nap volt), aztán már reggelig aludt, ekkortól reggelit kap, már csak este szopizik.

2011. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 3-6 hó koráig átaludta az éjjelt!De jó volt... (csak anyatejes volt 6 hóig)


Aztán 15 hós koráig kelt éjjel, aztán mikor már láttam hogy megért mindent, olyan 15,5 hósan, mondtam neki, hogy a cici, éjjel alszik!Este van és utána reggel megint!Most 20 hós, nappal 3* ciczik (bár szerintem most hagyja el a reggelit!), így csak 2 marad!

Éjjle csak akkor adok neki, ha beteg, vagy ha jön egy fogacska!

Szóval megvártam hogy megértse!De látom hogy majd egyszer ebbehagyja, de nme igazán várom azt a napot!

2011. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy éves koráig szopizott, magától hagyta abba egyik napról a másikra és attól a naptól átaludta az éjszakát is?)
2011. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi most szopizunk reggel, a déli alvásnál illetve este + éjszaka 2-szer. Az még hagyján, hogy éjjel kétszer kelünk, csak utána aludnánk vissza! Sokszor egy órát is kell altatni éjszaka közepén. Már naaaaaaagyon fáradt vagyok, hisz mióta megszületett, azóta még nem aludtunk 4 óránál többet, de azt is a fél kezemen megszámolhatom. Szóval, nagyon várom már, hogy átaludjuk az éjszakát!
2011. aug. 8. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom már azt az éjszakát, de az én 1 éves ikerfiaim sem nagyon akarják átaludni. Mindkettő kel3-5x éjjel, meg nappal is még kétszer alszanak és cicin alszanak el. Én is hulla vagyok, már változhatna.

Bocs az off-ért.

2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!