Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs olyan hogy nem tudtok...

Nincs olyan hogy nem tudtok mit kezdeni 5honapos babatokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint? Mire gondolsz? Sírásnál? Vagy csak úgy? Mondjuk játék szempontjából?
2011. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ugy osszesegebe.
2011. aug. 7. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

De, néha előfordul.

Mondjuk amikor már álmos, de persze aludni még nem akar. Na, akkor sokszor felmerül bennem, hogy "Most mi a fenét csináljak még???"! :D

Olyankor szoktam elmenni vele vásárolni. Persze tudom, hogy az sem megoldás, de boltba is kell menni valamikor, így összekötöm a kellemeset a hasznossal. :)

De komolyan, sokszor úgy érzem, hogy ha a fejem tetejére állnék, az se lenne jó neki. De a bevásárlás mindig nyerő, imád nézelődni szerencsére. :)

Mikor szültél, mennyi idős pontosan a baba?

Veled milyen helyzetekben szokott előfordulni?

2011. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4es fel honapos.Igazabol ezt ,csak,akkor erzem amikor mindent kiprobaltam,es semmi sem jo neki.Ide teszem oda teszem,itt jatszunk ott jatszunk.Persze ha valaki van nalunk vagy mi megyunk valahova,minden oke...
2011. aug. 7. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
2 dolog mindig működik. A cici és a kendő. Ha már sehogy se semmi se jó, akkor valamelyiket bevetem. Mostmár a hátamra is tudom kötni, ott nagyon remekül érzi magát és én is tudok haladni a házimunkával.
2011. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első és második válaszoló vagyok. :)

Akkor nem csak az én lányom ilyen. Ez azért vigasztal.

Én úgy vagyok vele, hogy ilyen esetben mondogatom magamnak, hogy nemsokára jobb lesz. Addig marad a csavargás/ bevásárlás. Vagy ha jobb az idő, kimegyek vele sétálni kicsit.

Pedig általában elég kreatív vagyok, de általában délutánra sokszor még én is kifogyok az ötletekből.

2011. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

20:24


Én is úgy mosogattam, hogy a kicsit a hátamra kötöttem.

Ez egy nehéz kor, mert akarata már van, érdeklődik, de még semmit nem tud csinálni.

2011. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!