Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul a napotok 4,5hónap...

Hogy alakul a napotok 4,5hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogy milyen egy napotok? Mennyit alszik napközben? Mostanában az én babám elég hamar lefárad és nyűgös aztán vagy elalszik vagy sem. Kíváncsi vagyok hogy másnak milyen egy napja, mennyit van ébren egyhuzamban a babátok...köszönöm
2011. aug. 4. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam általában először hajnal4-6 között kel, eszik 10-20 percig majd visszaalszik 8-9 ig, utána ismét eszik, játszunk, majd 11 körül eszik aztán megint játék 13 körül evés, sétálunk egyet, bár nem tudunk sokáig mert a babakocsiban hiszti van, mert még nem ülhet és fekve nem lát semmit... :( 16:00 evés, nézelődés, játék 19 fürdés, utána kaja, kis szünetek és 21-22 óra körül elalszik, napközben max 15 percre alszik el kétszer. Fél, hogy kimarad vmiből :)
2011. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nektek?
2011. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggel 6 körül felkel enni majd visszalszik 9 körül ébred eszik délelött elmegyünk boltba játszunk! 12-kor evés alvás 14-15-ig ébredés után játék,nézelődés ha nincs nagyon meleg 16 körül séta 18 körül evés ha nagyon meleg van napközbe akkor ez után megyünk sétálni. Séta közbe mindig alszik még egy fél órát akármikor is viszem ki! 21 fürdetés fél ora mulva már jóllakottan szunyokál az ágyába reggelig!
2011. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legújabb, hogy felkel 4:30-kor enni (anyatejes), visszaalvás 7-ig (ekkor megy Apa dolgozni). Újra szopi, és indul a nap: lerakom a játszószőnyegre, amíg vasalok, mosogatok, reggelizek - mindenhová húzom magammal a lakásban szőnyegestöl. 9 körül evés, majd max. 30 perc alvás, ezután indulunk bevásárolni, csavarogni.

Du. alszik még 30-40 percet (én ennél a napirendi pontnál kezdek el főzőcskézni), és napi 3-szor megyünk sétálni (az utolsó séta Apa elé az állomásra). Este 7-kor fürdés, evés, 8-kor alvás.

2011. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krisztina27 ***** válasza:

Reggel 4-5 körül kel eszik,nézelődik aztán 6-körül visszaalszik, 9kor kel evés játszás,boltba menés főzés, míg

főzők ő nézelődik a konyhába és közbe énekelek neki ill mondókát mondok,ha nem kell főznöm akkor kiviszem a levegőre. 11-12 között evés, alvás. 14.30-15.00 között kel evés, játszás, van hogy 17.00 körül alszik még fél órát de nem ez a jellemző, séta fürdésig de van mikor csak kint vagyunk az udvaron. 19.00 fürdés,evés, van mikor elalszik utána és kel 22.00 körül enni,és visszaalszik egyből de a jellemzőbb, hogy utána fent van 21.30-22.00

addig apa játszik vele. 22.00 evés, alvás.

2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy látszik, hogy csak az én kicsi fiam nem alussza át az éjjel nagy részét. Reggel 8 körül kel, szopi, játszunk, mondókázunk, tornázunk, ha elvan egyedül, elvégzem a házimunkát. 10 körül alszik 1-2 órát, 12kor szopi. 14kor fél óra alvás, 15 körül felkel, szop, majd játék, torna, mondóka, kis séta. 17 körül még alszik 1 órát (néha a babakocsiban). 18kor szop, 21 körül fürdik, 22 körül alszik el. A délután és az este apáról szól, olyankor én szinte nem is létezem. :) Éjjel 2 körül kel szopni, majd 5-6 körül ismét kéri a betevőjét :). Ezután 8kor kel ismét, és minden kezdődik elölről.

2011. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Az én babám reggel 5-1/2 6 körül kel és eszik. Utána fennt van 1,5 órát majd alszik. Aztán 9 körül eszik majd 11 körül ismét alszik, ha nem megyünk vhová. Ezután 12-13 között eszik (van amikor alszik is tovább közben), majd játszik és van amikor alszik utána, de van amikor nem. Délután séta (ilyenkor is szunyókál kicsit) 16-17 ismét eszik, 1/8-8 körül kaja és vagy el alszik vagy csak később. Éjszaka 1-kor ismét eszik de az "álometetés".
2011. aug. 4. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!