Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett csak nekem...

Kisbaba mellett csak nekem hiányzik a zenehallgatás?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kislányunk, imádjuk mindketten a Párommal. Én világ életemben nagy zenerajongó voltam, buszon, utcán is mp3-n ment a zene, nem csak itthon Amióta megszületett a kislányunk, nem tudok zenét hallgatni, mert ő nem nagyon szereti. Sokat vagyunk kint, sétálni, játszótér, ott eleve esélytelen. Nekem nagyon hiányzik a zene hallgatása.

Az a napi 1,5 óra, amit ebéd után alszik, elmegy nekem a főzéssel, mosással, tehát nem jut idő a zenére.

Heti 1x járok hastánc órára, ott van zene, de kevés nekem :(

Ötleteket várnék, ki hogyan hallgat zenét a gyermek mellett?


2011. aug. 7. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rendesen hallgatok zenét mint előtte, csak persze nem olyan hangosan. Ákos, Nirvana ilyesmik. A gyerekdalok közül a mese dalok (Csipkerózsika, Macskaarisztokraták, Kis hableány). Még az Alma együttes ami jó. A többi idegesítő.
2011. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"buszon, utcán is mp3-n ment a zene"-írod. Főzés, házimunka közben is megtehetnéd szerintem, én szoktam. Az én kisfiam akkor húzza fel magát igazán, ha nem szól a zene. Van egy 12 éves nővére, na ő időnként nem kíméli, táncol neki közben, a fiam meg hatalmasakat kacag!
2011. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Apa nálunk Kárpátia rajongó, a fiúnk is imádja, 22 hónapos. Főleg Rock és Metal zenét szeretünk, a fiúnk is ebbe nő bele. Már a pocakban is hallotta, azóta sincs "megfosztva" tőle. Mindig szól a rádió, akár csak háttérzajnak is jó. Babazenét, gyerekeknek való zenét utálja.
2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy nálunk akkor sincs csend, ha alszik a gyerek. Akkor is megy neki valamelyik zenecsatorna, nagyon jókat tud aludni. Csendben nem tud, csak éjjel. Nap közben kell, hogy menjen neki a zene.
2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A válaszokat olvasva akkor én rontottam el, hogy nem a születése óta hallgatok zenét, akkor lehet megszokta volna :( Köszönöm, majd próbálkozom vele, hátha tényleg megszereti.
2011. aug. 8. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!