Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 1 éves fiamnak lehet...

Majdnem 1 éves fiamnak lehet gyomorbántalma a GOMBApörkölttől?

Figyelt kérdés
Tegnap anyósom azzal etette meg szegényt este. Én még soha nem adtam neki és már 1/2 11-kor felkelt, persze sírt és nem tudtam mit kezdeni vele. Ezt összesen 4x csinálta meg. Feszengette magát és csak akkor hagyta abba a sírást, amikor villanyt kapcsoltam, és észheztérítettem. De én csak a gombára tudok gondolni. Most nem jön foga sem, de bekentem már mindenhol neki dentinoxszal és az sem hatott, pedig fogzáskor ha felsír éjjel és bekentem, rögtön visszaaludt.
2011. aug. 6. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
a gomba nagyon nehezen emesztheto ezert is nem szabad adni 2 eves kor elott.Igen fajhatott attol a pocakja :(
2011. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy a hasa fáj! Két éves kor alatt nem ajánlják a gombát, mert nehéz étel!Adj neki olyan ételeket amitől minél előbb tud kakilni!pl. :barack, körte
2011. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú, attól még felnőttként is könnyen lehet gyomorpanasz. Bár kicsivel nincs tapasztalatom, de én inkább icipicit koplaltatnám barack helyett, vagy kevés háztartási kekszet adnék, hogy megnyugodjon a pocija. Mikor én így jártam, le nem ment semmi a gomba után.
2011. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gomba nehezen emészthető étel, fájhatott tőle a gyomra. Egy napi gyomorpihentetés könnyű, kímélő ételekkel (pl. krumplipüré natúr csirkemellel, keksz, babapiskóta, tea) és rendben lesz! Máskor estefelé már ne adjatok ilyen nehéz ételeket, beszéld meg a rokonokkal is :=)
2011. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gomba a legnehezebben emészthető étel, 2 éves kor alatt nem szabad adni, de csak 3 éves kor után ajánlják bevezetni. magyarázd el anyósodnak, hogy ő még nem eheti azt amit ti mert még fejletlen a gyomra :(
2011. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen fájhatott tőle a hasa.Tényleg nem adható ilyen kicsi babának.Nehéz megemészteni.

Remélem már jobban van!

2011. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főleg vacsorára ilyet, ha nincs hozzá szokva, fűszeres és nehezen emészthető is. Szegénykém, ma inkább kímélő kaját adj neki, jöjjön rendbe a gyomra.
2011. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem anyóst, hogy Na, jól ette tegnap a gombapörköltet? Mert nem voltam biztos benne, hogy azt is adott konkrétan és így kellett kérdeznem. Erre mondja, hogy igen jó sokat evett. Erre én, akkor ezért fájt szegénynek a hasa egész éjjel. Rögtön rávágta, hogy Ja, gombát, azt nem adtam neki csak szaftot, még meg sem volt főve (pedig már rég kész volt), én soha nem adok gyerekeknek gombát stb.....De tudom, hogy adott neki, csak nem mer semmit bevallani. Köszi a válaszokat. Másnap már nem volt baja és reggel kakilt is. Ma még nem, de éjjel csak 1x riadt fel valamire 1/2 3-kor és cumival aludt is tovább 1/2 8-ig. Látszik, hogy most éjjel nem volt baja. Jaj ezek az idősek...
2011. aug. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!