Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nagy csomis pelus vált...

Milyen nagy csomis pelus vált be? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Írnátok tapasztalatokat névről mintáról árról,és hogy honnan szerzitek be?Én a Berberókat próbáltam ki jó minőségűek de a halas mintás sokkal silányabb a többinél..120db volt 3500ft ahonnan hoztam de az megszűnt.Így érdekelnének a többi alacsonyabb árfekvésű pelusokkal kapcsolatos tapasztalatok,márkák,minőségek,árak beszerzési lehetőségek Bpesten..bogi,berberó gazdaságos...úgy hallott a minta is egy azon márkán belül nem ugyanolyan minőségű pelenkákat takar,van ami jobb van ami nagyon rossz...segítsetek légyszi ha tudtok.

Köszönöm a segítséget!


2011. aug. 5. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen gagyikkal nem foglalkozom,nem is hallottam ezekröl,amikröl irsz,nálunk huggys,pempers,hapy bella.akciosan szokom venni,de megéri,mert már a gatgyikkal tescossal,meg a stb.már megjártam,vagy áttáztak,vagy kipattogott a gyerek,szoval nem ér annyit
2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én se ismerem, amiről írtál. A DM-ben, vagy a Rossmanban, mindig van valamilyen akció a jobb minőségű pelusokra!

Ilyen nevenincsekkel ne próbálkozz szerintem..

2011. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Berbero pedig jó ez egy inkontinencia pelenka,amúgy 5ezerkörül van a 120db,közgyógyra nagyon olcsó így volt egy ismerőstől....van belőle felnőtt is....A többit én is elég gagyinak találom,de azért ha van olyan pozitív tapasztalat érdekelne:-)
2011. aug. 5. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

sárga pampers huggis ezeket veszem ha akció akkor akár 5-7 csomaggal is

DM kupont szoktam beváltani vagy valamelyik hiper ha ott éppen akciós


saját márkásból a tescós nem vált be de olyan 100db no name sem

rendszeresen összegyűrődik benne a belseje kifolyik belőle ez az stb...

2011. aug. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én DADA pelust használok már régóta.eleinte a phampersszel kezdtük,de nekem az nem vált be...mindig kifolyt a pisi.a DADA-val viszont nagyon meg vagyok elégedve.3700Ft-ért veszem a 100 db-ot

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!