Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányom náthás,...

8 hónapos lányom náthás, nagyon szörcsög, de hiába szívom az orrát, szinte semmi nem jön. Szoktam kb.10 perccel orrszívás előtt tengeri sós vizet sprickolni az orrába. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes a csepegtetést anyatejjel is kipróbálni. Az inhalálás is segíthet, de kérdezd meg a gyerekorvost, hogy mit ajánl: mennyi ideig és mivel gőzölj. A kamilla állítólag száríthat, nem próbáltuk ki, de só vagy más gyógynövény bejöhet.
2009. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ínhalálj vele. Mi a doki néni ajánlására az orrszívás, spray mellett Salvus vizet használtunk. Ez egy sós gyógyvíz, amit hideg-párásítóba kell beleönteni, és naponta 3x10 percet lehet ínhalálni. Gyógyszertárban lehet kapni zöld üvegben. Érdemes a fürdőszobában végezni az ínhalálást mert a sok só letapadhat a bútorokra, így inkább a csempére tapadjon, onnan le lehet mosni. Nagyon jó, nálunk bevált, még én is szipogva jöttem ki minden egyes ínhalálás után. :)
2009. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!