Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok-e az esti fürdés...

Használtok-e az esti fürdés után hintőport?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet, mennyit és hova?? :-))
2009. ápr. 8. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
nem
2009. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én használok, nagyon jó izzadás ellen, nagyon izzados a kislányom és állandóan tele volt kiütéssel, mióta használjuk megszabadultunk ezektől.Mi johnsont használunk, az egész testére, nem sokat, de a hajlatoknál egy kicsit bővebben, például a nyakánál.
2009. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

GABI-a nyakához, a hónaljához,a térdhajlathoz.tehát mindenhova amit ruha fed..és nagy a "hurka"

5hónapos múlt

2009. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 7 hós. Eddig egyáltalán nem használtam hintőport, de most, a nagyobb melegek miatt már volt rá példa.

Bár én nem fürcsi után használom (éjjel nem izzadt meg a lányom eddig), hanem séta előtt: a nyakán lévő hurkákhoz, meg hátul a fejbőrére teszek ,ahol ki van kopva a haja és egy-az-egyben érintkezik a kis sapijával.

2009. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a hurkákhoz: toka combi honaalja
2009. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fél éves korától csak este használtunk popsi krémet is, 9 hónaptól pedig csak akkor, ha valamitől kipirosodik a popi. Hál' Istennek jó bőre van, nem kell ezekre a drága kozmetikumokra feleslegesen költeni, de természetesen mindig van itthon.
2009. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Kb:egy hónapos koráig használtuk.Soha nem volt semmi baja. Pedig tavaly nyáron nagyon meleg volt és akkor volt kicsi nekünk a gyerek. De ez gyerek függő.Minden gyereknak más a bőre.Én olajat sem használok. Én azt tapasztaltam, hogy a hajlatokban megragad a hintőpor és sokkal jobban kiszívja a bőrét.
2009. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a nyakához, gyógyszertárit és keveset.

Amikor picike volt, kellett a hónaljához is, mert különben kisebesedett, de ott már sikerült elhagyni, remélem a nyakánál is hamarosan sikerül :)

2009. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! A fiam 3,4 hós, mi Johnson'st használunk mindig este, a hajlatokba, nem szárítja ki a bőrét, és olyan jó illata lesz, imádom! :-))))))))
2009. ápr. 9. 08:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval 3 és fél hónapos a fiam...
2009. ápr. 9. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!