Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, akinek nem...

Van olyan baba, akinek nem használ a germicid-c kúp?

Figyelt kérdés
3 egymást követő nap kapott éjszakára alányom,mert lázas volt. Voltunk dokinál is,több foga is jön egyszerre,azt mondta,ha nagyon nyügős adhatok neki éjszakára megint kúpot,majd segít. De ugyanúgy kelt. Ennyi idő alatt nem szokhat hozzá a szervezete ugye???? 9 hónapos lesz
2011. aug. 3. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A Kislányom most van túl a 15 hónapos oltás utáni kálvárián, és pont ekkor jött egyszerre a 4 szemfoga.

39-40 fok közötti láza volt. Semmi nem vitte le, csak a nurofen szirup. Hiába adtam a Germicid C-t alig vitt le belőle. Már a múltkori láznál is láttam, hogy nem úgy hat ahogy kellene.

Mondtam is a doktornőnknek, és ő mondta, hogy ez is gyerekfüggő, hogy kinek melyik hatóanyag válik be.

Mesélte, hogy egy kisbetege a kórházban kötött ki, mert úgy kiütötte a Germicid, hogy nem tudták felébreszteni. Az anyuka adott a kicsinek reggel egy kúpot, majd 6 óra elteltével megint egyet, és aztán ez így kiütötte a kicsit. Szerencsére nem volt nagy baj, de most már tudják, hogy náluk ennyire "beválik" a germicid

2011. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk sem használt már a Germicid.

Ilyen esetekben ezek váltak be Nurofen sziruppal együtt:

-Mexalen

-Suppositorium antipyreticum pro parvulo -ez Naturland termék

2011. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!