Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak most kis fiam 8...

Mit csináljak most kis fiam 8 hónapos és most apukánál van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek kisfiamat odaadtam neki hétvégére hogy lehessen vele is egy kicsit és most nem adja vissza voltam tegnap rendőrséggel ott de annyit mondta ez bírósági ügyhöz tartozik csak a bökkenő ki lettem jelentve onnan tegnap mondták meg kényszer kijelentés van .Mit tegyek nagyon rosszul érzem magam .
2011. aug. 1. 08:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen probálkoztam evvel is de neten beszéltünk még tegnap de öt várom jöjjön fel mert azt mondta hogy majd beszélünk ma valamikor
2011. aug. 1. 09:39
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ne szégyellj semmit bevetni annak érdekében, hogy a gyereked visszakapd. Csalj hazudj, ilyenkor lehet.
2011. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen csak kár hogy nem tudom hivni és csak neten tudok beszélni és akkor ahogy ö dönt akkor jön fel
2011. aug. 1. 10:00
 14/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Váá, már megint te vagy. Ha te anya lennél és (volnál akkora idióta, hogy egy ekkora babát lepasszolj), nem itt ücsörögnél, hanem a babád "elrablójának a lakásajtaját vernéd éppen. Pffff

2011. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igen csak van egy kislányom 3éves lesz ö velem van és mit tudok tenni lakásba nem engednekbe
2011. aug. 1. 11:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy felügyeleti joga van az apának IS, de a Tiédet nem korlátozhatja!! A 3 évesnek is ő az apja?
2011. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne azon gondolkodj, hogy vajon mit mondhatnak neked a gyámhatóságon, hanem MENJ BE és kérj segítséget!! A 3 èvest magaddal tudod vinni, az nem lehet akadály! Kivel van a kicsi az apján kívül? Nagymama is ott van?
2011. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen a 3éves is a nevén van de ö nem az övé csak 3honaposan nevére vette de ezt intézem el hogy lemondjon rola mert nem tudnám elviselni ha ött is elvenné :(

De tegnap találkoztunk és azt mondta ki békülhetünk és akkor majd össze költözhewtünk de nagyon ugy nézki hogy ö rendelkezik a kisfiuval azt hiszi (olyan rossz volt ma reggel fel kelni hogy nincs itt a kicsike :( )

2011. aug. 2. 07:30
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem is értelek...Normális anyuka egy 8 hónapos babát nem adna oda több napra......

Sajnálom,hogy így alakult..Jelentsd fel a rendörségen gyámügyön.....


2 gyermekes anyuka.

2011. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tud az apa a gyerekről gondoskodni? Jó helyen van a kicsi? Mi a terved, hogy oldod meg a helyzetet?
2011. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!