Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak most kis fiam 8...

Mit csináljak most kis fiam 8 hónapos és most apukánál van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek kisfiamat odaadtam neki hétvégére hogy lehessen vele is egy kicsit és most nem adja vissza voltam tegnap rendőrséggel ott de annyit mondta ez bírósági ügyhöz tartozik csak a bökkenő ki lettem jelentve onnan tegnap mondták meg kényszer kijelentés van .Mit tegyek nagyon rosszul érzem magam .
2011. aug. 1. 08:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha tudod hol vannak akkor menj és hozd vissza.

Nagyon sajnálom hogy ilyen az apuka...

ha em akkor menj gyáügyre vagy akárhová.

ÉS 8hónapos babát, ne adj apukának oda!

2011. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már tegnap is feltetted...
2011. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy fel tettem .De ha most megyek gyámhivatalra ott mit mondanak nekem vissza tudnám szerezni valahogy minél hamarabb ?
2011. aug. 1. 08:46
 4/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben valamiképpen visszaszerezném,mert lehet,h neked ítélik majd,de itt a lényeg a MAJD.Lehet,sőt biztos,h hónapokig fog tartani.Most feltétlenül menj be a gyámügyre,ők sok ilyen esetet láttak,lehet,h nem hivatalosan tudnak neked tanácsot adni a visszaszerzéshez is.Nem vagyok szakértő,úgyh az is lehet,h adhatnak ideiglenes elhelyezésről papírt neked,amivel már lehet a rendőrségre menni.

Ha nálad vannak a gyerek papírjai,akkor én a helyedben még ma bejelenteném ha ideiglenesen is arra a címre ahol laksz.

2011. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Volt már valaki ilyen helyzetbe?
2011. aug. 1. 09:02
 6/20 anonim ***** válasza:

Èn a helyedben már a gyámügyön lennék és nem itt érdeklödnék.Innen csak tanácsokat adhatnak.Semmi mást.Irány .öltözködj és intézkedj!!!

Sok sikert.

2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen csak a gond ma 13:30-tol van ügyfélfogadás
2011. aug. 1. 09:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat segíteni nem tudok, csak együttérzésemet fejezem ki. Szegénykém el sem tudom képzelni mit érzel most. Pedig te jót akartál azzal, hogy odaadtad! Mekkora szemét állat az apja!
2011. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát nagyon rosszul érzem magam ,és még ezek után írta nekem hogy szeret engem a kedves apuka hát azért csinálja ez hogy vissza kapjon :(
2011. aug. 1. 09:29
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet,h taktikáznod kéne kicsit.Beszélj meg vele egy találkozót,persze a gyerekkel együtt,vmi nyilvános helyre.Ott aztán elsétálhatsz a gyerekkel,úgysem mer erőszakoskodni.Mondd azt,h szeretnéd átgondolni a kapcsolatotokat,érdekel ő mit akar mondani róla.
2011. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!