Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos. Hány óránként adhatom a...

Sos. Hány óránként adhatom a nurofent a fiamnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 6 óránként van ráírva,de a házi doki valahogy hamarabbi időpontot mondott de nem emlékszem rá :((( kész vagyok :(((
2011. júl. 30. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A panadolt adhatod neki a nurofen után, más a hatóanyaga, de nem véletlenül van ráírva az a 6 óra.

Amúgy meg nemcsak a megfázástól lehet lázas, lehet a fogától is, vagy valami gyulladás van benne (füle, húgyutak, stb.). Ha nem megy le neki, vidd orvoshoz mindenképp!

2011. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze ha nem múlik holnap viszem az orvoshoz.Az éjszaka aludt,enni kelt csak fel aztán visszaaludt.Reggel 36,6 volt a láza.

De jó lenne ha "csak" a foga miatt lenne lázas!!!

2011. júl. 31. 11:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég gáz, hogy homályos emlékekre hagyatkozva dupla adag gyógyszert ad valaki egy csecsemőnek. Ha bizonytalan vagy és az sem győz meg, hogy mindenkinek az orvosa ugyanazt mondja (érdekes, csak a tiéd nem...), akkor hívd fel az orvost vagy kérdezd meg a gyógyszertárban.
2011. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Te miről beszélsz?Ki ad dupla adag gyógyszert?És azt honnan veszed hogy mindenki orvosa ugyan azt mondta?Senki nem írt az orvosáról egy szót sem.És hála az égnek több mint hat óránkén ráért ismételnem a nurofent.....egyszer kapott este,egyszer reggel (most látom hogy 38.6 helyett 36,6 ot írtam)egyszer délután,most meg már alszik.Szóval badarságot beszél itt össze vissza!!!Amúgy is van/volt elég bajom úgyhogy inkább ne is írj.....éjszakának idején amúgy meg hogy hívjam az orvosunkat megmondanád?Ezt a kérdést csak azért tettem föl ha esetleg baj lenne......

2011. júl. 31. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!