Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos. Hány óránként adhatom a...

Sos. Hány óránként adhatom a nurofent a fiamnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 6 óránként van ráírva,de a házi doki valahogy hamarabbi időpontot mondott de nem emlékszem rá :((( kész vagyok :(((
2011. júl. 30. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig 6. Más hatóanyagú lázcsillapítót adhatsz közben, pl panadolt vagy kúpot 3 órával a nurofen után
2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van mellé panadol akkor felváltva adhatod neki 4 óránként. Ha csak az van akkor 6-nál előbb nem szabad.
2011. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is a Panadol sziruppal felváltva adtam. 4-4 óránként.
2011. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs másom itthon csak nurofen kúp és germicid c.
2011. júl. 30. 22:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor germicid 3-4 órával a nurofen után.
2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdőt próbáltad?
2011. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

pedig akkor germicidet kéne, az erős lázcsillapító, a panadol meg gyengébb, inkább fájdalomcsillapító.

germicid 8 óránként mehet, panadol 6, kettőt felváltva 4 óránként adhatod

2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elnézést, nem panadolt hanem nurofent akartam írni
2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam a hűtőfürdőt mert egyik óráról a másikra lázasodott be.Tehát megérkeztünk anyósékhoz és ott már hisztizett.Azt hittem éhes,de végül is evett is.De tovább sírt sírt és sírt.Gyanús volt nekem hogy nem szokta ezt művelni.Addig tologattuk hogy elaludt.Én marha hogy előbb nem gondoltam erre...na mindegy....

Tehát evés után elaludt és mire fölkelt már lázas volt,popóba mérve 38,5.

Csak azért pánikoltam be mert egyedül vagyok a két fiammal és ilyenkor kétszer annyira parázok mint amikor a férjem is itthon van.Azóta beszéltem a párommal is és eszembe juttatta ahogy mondta hogy a dokink 3-4 óránkénti időt mondott a nurofenre.Most alszik és bízok benne hogy jó éjszakánk lesz.

De hogy mitől lázasodhatott be az kínai nekem mert pl. megfázva nincs.Férjem a vírust említette hogy ne hogy az legyen.Az is így kezdődik?

2011. júl. 30. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:

A fogacskája miatt is belázasodhat! Nekem a kisfiam 6 hónapos és három napon keresztül minden délelőtt 38,5 volt a láza(popsiban mérve) és neki sincs semmi baja, csak fogzik(a 2. napon voltunk védőnőnél és olyankor a doki is megnézi, mondtam hogy lázasodik, megvizsgálta és mivel semmit nem talált nála ő is azt mondta hogy a fogzás miatt lehetett!)

Úgyhogy ne aggódj, biztosan nincs komoly baja!!!/tudod, csak pozitívan!!!/ :)

2011. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!