Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan NŐ aki NINCS ELÁJULV...

Van olyan NŐ aki NINCS ELÁJULVA egy BABÁTÓL?

Figyelt kérdés

Mert minden nő úgy elájul egy kisbabától, hogy szerintem néha röhejes, hogy egy idegen gyerekét a kezükbe akarják venni, meg mennek oda, hogy megfoghatom, mi a neve, de jó illata van, milyen aranyos...

És úgy elolvadnak a nők egy kisbabától.

Komolyan, van olyan np, akit hidegen hagy egy kisgyerek?


2011. júl. 30. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Hidegen azért nem hagy, de csak a sajátom hoz lázba :) Nem tehetek róla, elfogult vagyok, meg hát van sajátom, minek foglalkozzak máséval? Amíg meg nem volt gyermekem, nem is érdekelt annyira a téma.
2011. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

a saját gyerekemtől igen el vagyok ájulva, és a közeli rokon kis babákért, de idegenek gyereke nem érdekel.

Én nem is adnám a gyerekemet idegen ember kezébe.


Egyszer nagyon megharagudtam azért is, hogy a nagy hasamat távolabbi ismerős akivel igazán jóba se vagyok meg akarta simogatni és fogdosni.

Engem aztán senki ne fogdosson a páromon kívül.

2011. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mások gyerekei hidegen hagynak. Idegenhez soha nem mennék oda, hogy jaj, de aranyos, milyen szép stb.

Ismerősökét megnézem, akár kézbe is veszem.

2011. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A babák viszonylag hidegen hagynak. Az óvodásoktól viszont a falra tudnék mászni. Óvónő barátnőmmel néha az ovinál találkozunk, hát minden tiszteletem az övé, hogy elviseli azt a tömény gyerekzsivajmennyiséget.


Ez azonban egyébként nem akadályoz meg abban, hogy rövidesen saját gyereket akarjak szülni. És gondolom, vele másmilyen lesz a viszonyom.

2011. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Más gyereke teljesen hidegen hagy, sose mennék oda, sőt rettegnék karba venni (pedig a sajátomat sem ejtettem le soha).


De az tény, hogy a kisbaba fejének olyan illata van, hogy azonnal brutál módon beindítja a hormonokat :-)


Emlékszem amikor az első gyerekem 2-3 hónapos volt, és egy hivatalban kellett nem kis időt eltöltenünk. Odajött az egyik ügyintéző, hogy szívesen fogná a gyereket, amíg mi a férjemmel aláirogatunk. A következő snitt az volt, hogy állják körbe vagy 5-en és mámorosan szagolgatják a fejét :-DDDD

2011. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem csak a lányom érdekel, más babákat megbámulni sem szoktam, és főleg nem szoktam megfogdosni, szagolgatni őket.

Ugyanakkor nem zavar, ha egy nő rajong a babákért, nem hinném, hogy ettől kellene bárkinek is falra másznia. Általánosságban én nem vettem észre, hogy a nők elolvadnak a babáktól, max. csak van egy-két kirívó eset.

2011. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem, én sem vagyok elájulva, nem túlzottan kötnek le a gyerekek, meg olyan szépnek sem tartom a nagy átlagot. Nem rondák, csak én jobban szeretem az arányos formákat, és egy gyerek még nem az.
2011. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ELájulva nem vagyok, de rá tudok csodálkozni más gyerekére, ha valami kiugróan szép rajta. A múltkor láttam egy göndör félhosszú hajú kisfiút a játszótéren, gyönyörű volt, meg is jegyeztük, és ilyen alkalmakból akad azért néhány. Megfogdosni, vagy ahogy írtad, megszagolni más gyerekét nem szoktam, de nekem is nagyon jól esik, amikor az én kicsim dícsérik meg, így én sem fukarkodom másokkal.
2011. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Míg nem volt gyerekem én sem voltam nagy babás...sőt volt hogy idegesített ha valaki gyereke mondjuk sikítozott mellettem. mióta megszületett a lányom leginkább ő hoz lázba és az a 2-3 baba akikkel nap mint nap együtt játszunk. de őket ritkán veszem fel.


szóval igen, én régebben olyan voltam hogy hidegen hagytak a kisgyerekek. (párom keresztlányát két évesen vettem először kézbe, igaz akkor már pár hónapos volt alányom)

2011. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos igen. A többség lelkendezik, engem meg totál hidegen hagy minden kölök. Egyes anyukák meg kérdés nélkül is elmondják, hogy szopik, alszik, jó baba vagy nem.

Ennél már csak az jobb, amikor engem rohantak le, hogy melyik gyerek mennyivel született, mit eszik stb.

Nekem ez fura. A sajátjaimat persze szeretem, de nem akarok idegen babákat cipelgetni. Rühelltem, mikor még nem volt gyerek, és a kezembe adták meg toljam a babakocsit, wháá.

2011. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!