Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú babafürdetőt,...

Milyen márkájú babafürdetőt, babasampont, babaolajat, stb. használtok?

Figyelt kérdés
Valószínű érzékeny bőrű lesz a babánk, mert mi is azok vagyunk. Milyen típusú babaápoló szereket ajánlotok egy újszülöttnek? Olvastam, hogy eleinte patikából érdemes vásárolni, de ott van esetleg vmi speciális, jó márka?
2009. ápr. 7. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem eleinte a gyógyszertári tökélletes neki, de ha tényleg érzékeny lesz a bőre a gyerekorvos biztos fog ajánlani egykét félét. Amúgy a babé termékek általában nagyon jók, még az érzékeny bőrű babáknak is.
2009. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

3,5 hós a fiam.

Olaj néha: Gabi

Fürdető: Johnson's

Sampont még nem, a fürdővizes szivaccsal van neki megdörzsölve a kis feje, haja.

Én a Johnsont jobban szeretem mint a Gabit, a púderünk is olyan. Azért van Gabi termékünk is.

2009. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszertári a legjobb. A testvérem a mai napig azt használja, mert ekcémára érzékeny a bőre.

A patikai az nem márka, hanem a patikus keveri össze az alapján, hogy mi az igény.

2009. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél hónapos a babám. Használom még a fürdetőkrémet is, bár nem minden nap.

Szeretem a Gabi márkájú termékeket, imádom az illatát. Van popsitörlőnk, tincsszelidítő samponunk, esti fürdetőnk, hintőporunk ebből a márkából. De a Pamper's törlőkendőket is szeretem, főleg a levendulásat, imádom az illatát annak is;-)

2009. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem egy féle márkát hasznélni eleinte a babáimnál és ez a Nívea volt.Fürdető,sampon stb.
2009. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Először mindenképpen a gyógyszertári fürdetőt használd,később 3-4 hónapos korban már lehet mást is.Kisfiam most lesz 4 hónapos pár nap múlva,de én már használom a Gabi édes álom fürdetőt,nagyon fincsi illata van,és abszolút jó!A Jonhnson's termékektől sajnos érzékeny,sőt allergia is jelentkezhet a babák bőrén,én nem is használok.Amit még kaptunk a kórházban csomagot,az Johnson termékek,majd én el használom,nehogy valami baj legyen a kis bőrének.Sokan ellenzik ezt a fürdetőt.Ez csak jó tanács,Gabit használj,az a legjobb!Még a mi korunkban is csak azt használtak szinte,és semmi gond nem volt.De először mindenképp a gyógyszertárit használd.Ha meg ne adj Isten gond lenne,akkor orvosnak kell szólni.

Szép Napot!

2009. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos a fiam.Fürdetőt gyógyszertárit(kikevert),de lehet kapni,ha ekcémára hajlamos kész naturlandos fürdetőkrémet.Ha az orvos írja fel,akkor 120 ft.Eleinte Johnsons fürdetőt használtunk,de szárította a bőrét.Sampon:Babé koszmó elleni,előtte níveát.Popsikrém:Soudocrem.Törlőkendő:Nívea.
2009. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hós koráig gyógyszertári. popsit is kamillásvízzel mostam.

Most 16 hetes. gabi: Édes Álom fürdető, Gabi hintőpor, Gabi olaj, Babylove sensitive, vagy Pampers sensitive törlőkendő, Gabi és Bepanthen popsikrém.

2009. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
naturland fürdetőkrém, mostmár dm fürdető, bübchen sampon.
2009. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
11:22-es vagyok,elfelejtettem írni,hogy én csak Gabit használok mindenben.Törlőkendő,fürdető,olaj,hintőpor.Szerintem az anyukák 80%-a csak azt használ,mert bizony nagyon jó,nem lesz allergiája a baba bőrének,stb...
2009. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!