Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babafürdetőt és sampont...

Milyen babafürdetőt és sampont használjak közel 5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Ezen a héten tölti be kisfiam az 5. hónapot. Még az újszülött kori orvosilag felírt fürdetőkrémet használom neki, de már mondta a védőnő, lehet már rendes babakrémet is használhatok. Johnsont adtak a kórházi csomagban. Ez szerintetek jó? Vagy kinek milyen tapasztalatai vannak, milyen típusút ajánlatok?

Ezen kívül hány fok legyen a szobában, ha fürdetjük a babát? Maradhat a 22 fok vagy akkor feljebb kell tekerni a fűtést?


2009. okt. 13. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb és nem mellesleg a legolcsóbb megoldás az orvosi fürdetőkrém. Mi még mindig azt használjuk!

10 hónapos anyuci

2009. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a születésétől Johnsont használok, mert nekünk az orvosi nagyon nem vált be. Amikor pici volt használtuk az olajat fürdés előtt, utána az aromaterápiás fürdetőt és sampont. Majd ugyanezt a testápolót. Most 11 hónapos és még mindig ezt használjuk. Próbáltuk a Gabit is, mert kaptunk, de az sem volt az igazi. Érdemes először kis kiszereléseket venni, mert mindenkinek más jön be.

Remélem segítettem.

2009. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én javaslom a gyógyszertári fürdetőt továbbra is. Ha sampont is szeretnél használni, akkor a BABE samponját használd, hippoalergén. Így nem terheled a kis bőrét mindenféle színező- és illatanyaggal, plusz megfelelően hidratálod is. Nekem a kórházban 24 fokot javasoltak a fürdetéshez, így mi már befűtünk esténként.

2009. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is még a fürdetőkrémet használjuk. 6 hónapos a lánykám. Nekem nincs vele semmi problémám.

A Johnsonst sokan használják, a kórházban is azzal fürdették a babákat, rosszat nem teszel, ha használod. Nekem is mondta a védőnőm, hogy alergizálhat, hát nem tudom.

2009. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gabi a tuti!Legalábbis nekünk.
2009. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is még a gyógyszertári fürdetőkrémet használjuk, és Nivea baby sampont(a kisfiam egy hajasbaba, és mióta elkezdtük enni a különböző pempőkéket, minden etetés után fülig főzelékesek vagyunk, így szinte naponta kell hajat mosni) nekünk ez vállt be. 7hónapos a manóm.
2009. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!