Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám lehet náthás?

2 hetes babám lehet náthás?

Figyelt kérdés
Szopi közben vettem észre hogy rotyog a kisorra amikor levegőt vesz,és gondolom emiatt nem is nagyon akar enni. Mit tehetek? Porszivó? Gyógyszert nem szívesen adnék neki.
2011. júl. 29. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívd ki az orrát és használj olyan sósvizes orrsprét nála. Az nem káros és legalább fellazítja, ami letapadna. Mindenképpen ki kell jönnie az orrválladéknak, mert nagyon könnyen középfül gyullasához vezet.
2011. júl. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt türtyügés. Befújtam stérimarral és utána orrsziporszival leszívtam. Doktornő javasolta, hogy így tegyem.
2011. júl. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nátha csak egy kis váladék.Pici babáknál sűrűbben előfordul.Szívd ki az orrát és meglátod könnyebben fog levegőt venni.
2011. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg nem eszik kieegészítésképpen tápszert?mert akkor okozhatja a tápszer,és válltani kéne.nekünk ez volt
2011. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az első időben van náluk egy öntisztulási folyamat, a nyálkahártyájuk tisztul, nálunk is ez volt. használtunk sósorcseppet, meg orszívót. 2-3 hétig is eltartott. Most viszont sajnso igaziból taknyos :( ha nem lesz zöldes váladék,hanem csak vizes "cucc" akkor szerintem ennyit tehetsz, de ha mész tanácsadásra majd nézesd meg.

7 hós kisfiú anyukája

2011. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!