Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kora óta náthás?

5 hetes kora óta náthás?

Figyelt kérdés
nem kioktatást kérek előre szólok. nyilván megjártam gyerekorvost, védőnőt, fülészetet, homeopatát stb. mindenhol azt kaptam majd kinövi. de mostmár 10 hónapos és még nem nőtte ki. mikor fogja? taknyos egyfolytában hol jobban hol kevésbé néha nem. tejtermékeket nem kap. allergia? mire? nem csinálnak allergia tesztet 2 éves kor alatt sehol. volt így valaki?
2011. márc. 10. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

svabhegy.eu

Csak ajánlani tudom.

No itt csinálnak tesztet. Nekünk is csináltak.

2011. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi voltunk, de túl sok okos dolgot nem tudok mondani, mi is mindent megjártunk, a porszívót naponta 5-6 alkalommal használtuk 1 éven keresztül. Az lett a vége, hogy allergiás, de amit kapott allergiára, az a gyógyszer semmit nem változtatott a helyzeten. Aztán leköltöztünk, 2 nappal később már nem kellett a porszívó. Ezért vélhetően allergia volt, de nem tudjuk, hogy mire. Ő 8 hónaposan kezdte az állandó takonykórt.
2011. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy leköltöztetek?
2011. márc. 10. 14:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van, csak 2 hetes kora óta, a nagyobb tesó mindent hazahord az oviból, ha ő nem volt beteg, akkor is sokszor náthás volt, próbáltam mosószer helyett mosódiót, öblítőt nem használok, fenyőmagolajat párologtatok, felszeletelt hagymát(!) tettem az ágya mellé, mert állítólag fertőtlenít, vizes törölköző a feje mellé, nehogy száraz legyen a levegő, édesköménytea+c-vitamin+Sinupret-csepp, tavasszal az egész lakást áttapétáztatjuk penésztelenítés végett, amit írtál, mindenhol voltunk, és nálunk is hol náthás, hol nem, szóval nem vagy egyedül. Az enyém most 6 hónapos.
2011. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
örülök hogy normális válaszokat kaptam köszi mindenkinek. most hívtam fel a svábhegyet jövőhéten mehetünk is. köszi mindenkinek.
2011. márc. 10. 14:32
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Remélem bejön nektek is. :)

2011. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nektek milyen tesztet csináltak és hogy zajlott? többször kellett menni? sokba került? gyógyszert kell szednie a gyereknek?
2011. márc. 10. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:

második vagyok

elköltöztünk, bocs

nem le, csak el...

2011. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem a Sváhegy plussz-ba mentek, akkor ingyenes. Többször kell menni. Vérvétel, stb....
2011. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszer az eredményektől függően. Nekünk nincs állandó gyógyszer.
2011. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!