Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kora óta náthás?

5 hetes kora óta náthás?

Figyelt kérdés
nem kioktatást kérek előre szólok. nyilván megjártam gyerekorvost, védőnőt, fülészetet, homeopatát stb. mindenhol azt kaptam majd kinövi. de mostmár 10 hónapos és még nem nőtte ki. mikor fogja? taknyos egyfolytában hol jobban hol kevésbé néha nem. tejtermékeket nem kap. allergia? mire? nem csinálnak allergia tesztet 2 éves kor alatt sehol. volt így valaki?
2011. márc. 10. 14:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azóta 1 évesek lettünk, de még mindig ez a problémánk. az összes allergia teszt negatív lett. hova vigyem még őt? valami ötlet? most mandulagyulladása van. teljesen tanácstalan vagyok. ma a doki megint azt mondta hogy kinövi. én ebben már nem bízom.
2011. ápr. 29. 17:27
 12/13 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok mit mondanak.nekünk vidéki városban is csináltak tesztet,szokásos lerázó duma ez a 2 éves kor alatt nem csináljuk-szöveg...
2011. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológust próbáltál már? Az ételallergia tud felső légúti megbetegedéseket okozni. A Svábhegyen inkább pöttyöznek. A Gasztrosok lélegeztetnek.... Egy próbát megér.
2011. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!