Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos a lányom és megszólt...

15hónapos a lányom és megszóltak, hogy még mindig cumisüvegből iszik. Tényleg ált. így van, bár sokszor pohárból iszik napközben, este meg reggel a tápszert még cumisüvegből issza. Ideje már elhagyni? Hogy kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a gyerekednek mi a jó. Én hülye voltam, kislányom bölcsis volt, és másfél évesen folyamatosan zaklattak a gondozónők, hogy ne itassam cumisüvegből, már rég pohárból kéne innia. Na, kínkeserves napok következtek, mire leszokott az üvegről, és nagyon bánom. Soha nem csinálnék mégegyszer ilyet, és örülök, hogy minden válaszadó inkább ezen az oldalon áll.
2011. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtató szavakat,azért ma megpróbáltam az itatópoharat,de a csöpögésmentes nem kellett naki a másikat meg végiglocsolta a lakáson..na,majd lassanként átállunk:)
2011. júl. 28. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!