Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 4 hónapos...

Fotucsok kérdése:

Mitől lehet, hogy 4 hónapos babám éhes és keresi a cicit, de amit bekapja, kilöki és nagyon sír? Cumisüvegből megette a reggel lefejt tejcsit.

Figyelt kérdés

Próbáltam, hogy néhány mili után vissza a cicire, de akkor is az történt, hogy kereste, bekapta, majd kilökte és fájdalmasan sírt. Majd az üvegből újra evett. Arról nem lehet szó, hogy megszokta a cumisüveget, mert korábban még sosem adtam neki tejcsit (mást meg nem iszik meg) üvegből.

Ilyen korábban sosem volt.


2009. aug. 29. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz? Mert nekem akkor nem fogadta el a cicit.
2009. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt 3 het ilyen, akkor volt a lányom 5 hónapos.

1 napig csinálta, aztán elmúlt, fogalmam sincs mi lehetett.

Igaz pont akkor volt meg, de ha kifejtem egy kis tejet, azt pohárból megitta, úgyhogy nem az ízével volt baja.

2009. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is mensi alatt voltak gondok. nem a tej ízével, hanem a bőröd illata, íze változik el ilyenkor, és nem tetszik neki. legalábbis a védőnő ezt mondta.
2009. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nekem még nem jött meg szülés óta. most épp eszik, és úgy néz ki, hogy eszik. jajj ez az örökös aggódás...
2009. aug. 29. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!