Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honaposom 2 oraja alszik,...

8 honaposom 2 oraja alszik, akkor este nem lesz idoben alvas?

Figyelt kérdés
este nagyon rosszul aludt,szerintem a fogai jonnek,viszont ezelott mindig 1 orat aludt delutan. Most 2 oraja alszik. Nektek is volt,hogy elnyult a delutani alvas? Befolyasolta az esti lefekves idejet?
2011. júl. 26. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Megesett, nem is egyszer, hogy kicsit tovább aludtak a gyerekeim a szokottnál vagy beiktattak egy + szunyát, ha mondjuk éjjel rosszabbul aludtak. Én mindig úgy gondolkoztam, hogy nekünk is jól esik néha az ilyen, így soha nem ébresztettem fel őket. Ha emiatt picit csúszott is az esti elalvás, nem csináltam belőle ügyet... Másnap helyreállt a rend. különben se hiszem, hogy a gyerekekben óra lenne. Kicsi rugalmasság nekik is kell.. Nem szentírás, hogy a gyerek 8-kor aludjon.
2011. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is durmol éppen, már kb. két órája.:) Nálunk tuti, hogy elnyúlik majd az esti lefekvés, de volt már arra is példa, hogy egy hosszú délutáni alvás után is kidőlt este a megszokott időben.:)
2011. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, nem tudom, mitől függ! Előfordul, hogy bealszik délután 4-től fél 8-ig, mégis alszik fürdés után (9 körül). Olykor meg délután 4 után nem alszik semmit, csak nyűgösködik, mégsem alszik el hajnal 1-ig!! Ha valaki megmondaná, mivel lehet ezt befolyásolni, nagyon örülnék...

6 és fél hós baba anyuja

2011. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a tapasztalatom,hogy szinte ugyanabban az időben le tudtam fekteteni max fél óra csúszás volt!Ilyenkor inkább az elmaradottat pótolja be amit nem aludt éjszaka!Esetleg megpróbálhatod ha fel kel,hogy sokat legyetek friss levegőn és jól fáraszd le,hogy tudjon ugyanúgy este aludni!
2011. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!