Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert alszik 6 honaposom...

Miert alszik 6 honaposom minden aldott ejjel rosszul?

Figyelt kérdés
3 hós koraig ataludta az ejszakat, nyugodt volt, ejjel nem evett. Hirtelen megvaltozott, es 3 honapja nem alszok.forog, cumiert sir, ha kiesik, es 2x eszik, Mire visszaaltatom, katasztrofa, volt ilyen valakinek, mi volt az ok?
2011. márc. 16. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzás volt az ok, most 8hónapos és 8foga van. Vannak homeopátiás szerek amiket ki lehet próbálni (pl. Camomilla, Viborcol kúp)
2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 foga van a 3 honap alatt. De minden nap, szunet nelkul rosszul aludni?
2011. márc. 16. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyzetben vagyunk.Az én kisfiamnak is van már két foga.

Most altattam nagy nehezen vissza,mert keservesen elkezdett sírni 2x is.Szerintem a növekedési ugrás játszik közre náluk,bár lehet,hogy hülyeséget gondolok.

2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


segíteni ugyan nem tudok,de ugyanebben a cipőben járunk,kislányom 7 hós,foga nincs,éjjel többször cicizik,felsírogat,ha 3 órát alszik egyben újabban már annak is örülök.

Ja,és most megfejelte azzal,hogy pár napja igazából napközben enni sem akar,gondolom éjjel belakik...

2011. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogzás volt nálunk is az ok.5 hónapos korában kezdődött,de a rossz hírem az ,hogy 2 és fél éves koráig tartott.A legszőrnyűbb éjszakák 1 és fél éves korában kezdődtek a szemfogakkal.2 éves korában a nagyőrlők kínoztak,egyszerre bújt mind a négy így mondhatom fél év alatt megúsztuk.Volt olyan éjszakánk is,hogy tízszer ébredt,a cici tudta csak megnyugtatni.
2011. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is ez van. Szerintem a mozgásfejlődéstől van...fel vannak spanolva idegileg...Nekem azóta csinálja, hogy elkezdett kúszós mozdulatokat csinálni. De persze lehet a foga is.

Én nem megyek hozzá, csak ha nagyon sír, kicsit óbégat, tekereg, van hogy röhögcsél, aztán visszaalszik. Ezt is meg kell tanulniuk, persze ha üvölt, akkor anyuka legyen a talpán ha bírja hallgatni...

2011. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Babám 4 hónaposan kezdte most 9. Hétről hétre rosszabbodik minden az alvással és már az evéssel is.Ha ez még eltart egy másfél évig...hát...nem tudom.

Mi hetek óta nagyon durván nem alszunk néha úgy érzem nem birom...:( :)

Most is bújom a neteet hátha olvasok vaéahol valamit ami segíthet.

Se tanácsom se ötletem szimplán csak együtt érzek!!!

És készülj a legrosszabbakra aztán legfeljebb kellemeset csalódsz ;)

2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!