Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom két és fél éves,...

Lányom két és fél éves, nagyon rosszul alszik, mit csináljak? Van egy 6 hónaposom ő nagyon jó baba 1x kel csak fel, de a nagy óránként sir.

Figyelt kérdés
baba korában is rosszul aludt nagyon és ez sajnos most sem változott, éjjel felriad ugy 1 óra körül és onnantól oránként, sir zokog orditva, megkérdezem mi a baj nem szól csak sir simogatom megint megkérdezem rosszat álmodtál, azt mondja igen. vagy azt mondja mikor nmegkérdezem mi a baj hogy anya nem voktál itt azért sirok, vagy nem adtad oda a labdáma, vagy mama papa itt volt, ilyenek, azt veszem észre sokszor ami aznap történik vele az zaklatja fel mondjuk ha valami nem ugy van ahogy ő akarja. ilyenek, adtam már neki a sedatif pc-t de nem hat, fürdettem nyugtató hatású gyógynövényes főzetben, talán ideig óráig jobb volt de nem esküszöm hogy attól, tudna valaki tanácsot adni aki volt hasonló helyzetben mit tehetnék, nagyon türelmes vagok vele mindig ugrok, márcsak hogy a picit ne sirja fel, és szépen beszélek vele megnyugtatom, aztán alszik de egy kis idő mulva ujra felsir, megfogom orvosnak is mutatni de azért addig is kiváncsi lennék a tapasztalatokra.
2011. aug. 15. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Szia! Tudom, h régi a kérdés, de ha netán értesülsz hozzászólásomról, megírnád, hogy végül is hogy oldódott meg a dolog? Ugyanebben a cipőben járok.... köszi!
2014. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!