Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy "melegítsem" meg a...

Hogy "melegítsem" meg a gyümit a hűtőből kivéve?

Figyelt kérdés
Holnap fogjuk kezdeni a kóstolást és mivel csak két-három kanalat ehet elsőre be kell tennem a hűtőbe(hippes alma lesz) de másnap megint eszünk akkor vegyem ki előtte egy idővelés majd ott kicsit melegszik, vagy ti hogy csináljátok?
2009. ápr. 5. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát a kicsi, az kb 3 óra. én reggeli után kivettem, 10óraira pont jó volt.

de ha elfelejtettem bedobtam a mikróba pár mp-re.

2009. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó amit az első írt,vagy állítsd az üveget meleg vízbe.
2009. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ma megsétáltattam az almalevet az erkélyen...) amúgy a mikróba egy picit be lehet rakni, de ha nem, akkor melegvízbe.
2009. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor az egészet melegítsem vagy csak megint 4-5 kanalat? mert akkor megint vissza a hűtőbe és megint harmadnap
2009. ápr. 5. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
szedj ki egy keveset egy kistálba és azt mikrózd meg egy kcsit hami előtt, a többi mehet vissza a hűtőbe.
2009. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az evésre szánt mennyiséget mindig üveg kávéspohárba szedem át, mert az hamar átmelegszik ha vízbe állítom.
2009. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!