Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyerek mellett főiskola?

2 éves gyerek mellett főiskola?

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptembertől menne bölcsibe (21 hónaposan), én pedig nappali tagozatos 2 éves iskolába, főiskolán belül.

Férjem külföldön dolgozik 1-2 hetente jár haza hétvégére, Anyukám szintén külföldön dolgozik ő 2 hetes váltásban, együtt lakunk. Tudom, biztos sokszor hulla leszek, de csak érettségim van és szeretném ha lenne képzettségem, amivel jobb lenne.

Aki kisgyerek mellett jár vagy járt iskolába annak hogy megy? Vélemények?


2011. júl. 26. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem lsz nehezebb, mintha teljes állásban dolgoznál.


én a fősulimat úgy fejeztem be, hogy 15 hós volt a lányom. leginkább az volt nehéz, hogy tőlem 80 km-re van a főiskola, így az utazás volt gázos, mert nem akartam cipelni a picit magammal.

már csak az államvizsgám van hátra, de azt a kistesó érkezése miatt elhalasztottam.


sztem bírni fogod!

2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá ideged, türelmed és bírod alvás nélkül, akkor hajrá:-))
2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, én levelezős voltam.

de ha bölcsis lesz a fiad, menni fog neked!

2011. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyetem mellett szültem, 4-ed éves voltam, amikor született a lányom. Persze nappalira jártam. Mivel nekem kicsi volt még a gyerek, így én csak a kötelező órákra jártam, a többiből csak vizsgáztam. És így is sikerült. Mivel neked már bölcsis lesz, menni fog.
2011. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!