Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik nálatok a...

Hogyan zajlik nálatok a délutáni alvás egy 3 évessel és egy 7 hónapossal?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy nálunk ez a dolog...

A kicsi 11-től fél 1-ig alszik, utána bekapcsolódik az ebédelésünkbe. A nagy 1-től alszik, de ekkor a kicsi ugye már nem álmos, viszont nincs is csendben. A nagy ezért nem tud elaludni vagyis csak nagyon nehezen. Ti hogy csinálnátok?


2011. júl. 26. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hamarabb letenném aludni a kicsit délelőtt, és fokozatosan csökkenteném is a délelőtti alvás hosszát, így előbb-utóbb egyszerre fognak eludni. Nem mondom, hogy könnyű, jó pár hét-hónap, mire összejön. Sok sikert hozzá!
2011. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnád vagy előbb lerakni a kicsit, vagy húzni az alvásán még? Így sehogy sem tudod összehozni. Ha nem megy akkor 1-2 hónap múlva tudsz majd tolni rajta és akkor kb egyszerre le tudod majd rakni őket. Max a kicsit előbb egy fél órával. Mi ilyen korban direkt elmentünk játszóházba, hogy véletlenül se legyen álmos. Persze hazafelé elaludt de az csak kb 15 perc volt. Így mikor hazaértünk felkelt evett és már tettem is le őket aludni. Előtte sajnos nekünk is külön volt az alvás. Nekem a nagy csendben volt (amennyire megértette). De az is előfordult, hogy amikor nagyon pörgött később tettem le egy órával és akkor már a kicsi is tudott aludni újra.
2011. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd próbálkozunk:)
2011. júl. 26. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!