Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "édességet" ehet egy...

Milyen "édességet" ehet egy 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy ehet túró rudit, krémtúrót, joghurtot, kinder tejszeletet vagy ilyesmiket? (Nem anyuka vagyok, csak egy unokatestvéremnek szeretnék kedveskedni, de nem akar beégni, hogy esetleg nem ehet meg ilyesmit.)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 5. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Túrót, joghurtot már ehet. Más tehéntejes dolgokat elvileg még nem javasolt neki adni 1 éves koráig. (Én ugyan a kisfiamnak már 11 hónaposan adtam mást is, hiszen 1 hónap ide, vagy oda... de anyukák válogatják, van, aki óvakodik még a tejes dolgoktól)
2009. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csokit sem ehet még elvileg, szerintem az is szuper ajándék,ha veszel natúr joghurtot és mellé finom gyümölcsöket,amikből készíthet joghurtot az anyukája vagy csinálsz valamilyen bababarát joghurt tortát
2009. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az attól is függ, h van e allergiás a családban. ha igen, akkor a bolti tejtermékekkel még kell egy kicsit várni. banánt, almát, babakekszet( ez is édes), ha nem alergiás akkor babajoghurtot, szőlőt, körtét. én gyümölcs párti vagyok, de lassan már ez is meggondolandó. fene se tudja mivel permetezik. mindenesetre olyant vegyél, ami nem tartalmaz mogyoró féléket, epret. én mai napig a natur joghurtot adom házilag lefagyasztott gyümivel.
2009. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!