Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed ezekről az...

Mi a véleményed ezekről az írásokról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Csak ezt a hármat olvastam eddig el. :))))


2011. júl. 21. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én az első linket olvastam el eddig a részig:


"csökkentsd az etetések számát, növelve az időközöket. A baba most naponta ötször kell enni kapjon, 4 óránként. Legideálisabb következő program szerint táplálni egy kéthónapos gyermeket: 6,10, 14,18 és 22 órakor."


Innentől nem voltam hajlandó tovább olvasni. Ez nem az én világom, a cikk írója nyilvánvalóan dilettáns.

2011. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pedig ez még csak a kezdet! :D
2011. júl. 21. 10:08
 3/18 anonim ***** válasza:

"Egyetlen megoldás, hogy elviseled a gyermek sírását anélkül, hogy egész ejszaka őriznéd."


"Ha tudod, hogy semmije sem hiányzik, hagyd a babát, hogy sírjon akár egy órán keresztül is."


Jézusom... én sajnálom a cikkíró gyerekét.

2011. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nincs ezekkel az írásokkal semmi baj, tudatos, következetes módszereket ír le, ha én is annak idején tartani tudtam volna ezeket, talán a kislányom nem lenne ma teljesen rosszevő, és eddigre megtanulta volna, hogy nem ő irányít és dönt, hanem a felnőtt. Sajnos a gyrekre fogjuk, ha mi elrontottuk a nevelést, pedig ő még tényleg ösztönlény, és irányításra szorul...
2011. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
szerintetek minket kikapkodtak a kiságyból, ha csak egyszerűen nem volt kedvünk ott feküdni, miközben a testvérünk is sirdogált, és anyukánknak házimunkát kellett végezni, netán munkába is kellett járni? na ne már, nem kis anyámasszonykatonáit nevelünk, hanem normális, alkalmazkodóképes embereket!
2011. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Pedig épp írni akartam, hogy szerintem ezek az írások ironikusak, annyira abnormálisak, hogy nem lehetnek komoly cikkek...

De az utolsó két válaszolót olvasva lehet, hogy van olyan aki órákig sírni hagy csecsemőket, és óra szerint eteti? Tényleg? Komolyan? :O

Alkalmazkodni meg kell tanítani a gyereket, csak nem 2 hónaposan. De ezek szerint akkor én csinálom rosszul. Hát, vállalom. Én szeretem a gyerekem. :)

2011. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írtam amit írtam, 2 éve még én is így vélekedtem mint ti... de láttam a testvérem nevelési mődszereit, mai akkor drasztikusnak tűnt, és most bizony látom a 2 gyerek közötti különbséget... a szeretet nem kell, hogy majomszeretet legyen, azzal ártasz neki a legtöbbet...
2011. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Az én lányom 3 óránként eszik, este 7-től reggel 5-ig alszik, úgyhogy nálunk ez az etetési módszer meg is dőlt , amit a cikk írója javasolt.

Nekem azt mondta a doki, hogy 10-15 percig hagyjam a kislányom sírni, aztán szépen kezdjem el megnyugtatni, mert sok baba annyira be tudja hergelni magát, hogy utána egész éjszaka nem tud normálisan nyugodtan aludni. Az lehet, hogy minket sem kapkodtak fel, mikor csecsemők voltunk, de én úgy vagyok vele, hogy ezért vagyok itthon. Persze, ha a főzés közepén kezdi a cirkuszt, nem zárom le a leves alatt a tűzhelyet, de ha éppen nem szakadok meg a munkában, félre teszek mindent és csak a gyerekkel foglalkozom. Nyugodtan lehet offolni, de én nem szeretném, ha a gyerekem órákig ordítana. Nem is olvastam végig a cikkeket, csak átfutottam, mert amúgy sem szívesen nevelek könyvből gyereket.

2011. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

én is szeretem a gyerekem de vannak dolgok amiket nekem is el kell végeznem. házimunka fürdés stb...

addig ha sír, akkor sír, nem tudok mit tenni sajnos :-( enni kell , koszos nem lehetek , és a wc-t sem halogathatom...

de attól hogy hagyon sírni, még IMÁDOM !!!!

2011. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És a Ti foglalkoztatok annyit a gyerekeitekkel, hogy 12 hónaposan már szinte teljesen szobatiszták lettek? :)
2011. júl. 21. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!